Rekonstrukce bytu na klíč. Proč si nezjednodušit život?

kompletní rekonstrukce bytu

Plánujete rekonstruovat koupelnu, kuchyň nebo dokonce celý byt a už teď se děsíte té spousty zařizování a hledání řemeslníků? Přinášíme vám tip na to, jak si zjednodušit život!

V dnešní době může být i kompletní rekonstrukce bytu velmi jednoduchou a rychlou záležitostí, u které nemusíte ztrácet nervy. Pokud si ji necháte udělat na klíč, odpadne vám spousta starostí. Firmy, které se takovou službou zabývají, mají své pracovníky ze všech oborů a vy si tak nebudete muset na jednotlivé druhy prací shánět další lidi. Svou představu zkrátka sdělíte jedné jediné firmě, a ta se postará o to, aby pro vás našla kompletní a to nejlepší řešení.

Koupelnu, kuchyň nebo rovnou celý byt!

Nejčastěji se rekonstrukce týkají kuchyní a koupelen. Kuchyně na míru jsou to nejlepší řešení pro vás, pokud před vámi stojí místnost s holými zdmi. Vyberete si barevnost, materiál a kuchyňské spotřebiče na linku a o všechno ostatní včetně instalatérských prací a rozvodu elektřiny se postará specializovaná firma. Předem vám připraví cenovou kalkulaci a v případě, že podepíšete smlouvu, získáte také 3D grafický návrh. Ještě před zahájením prací tak uvidíte, jak vaše vysněná kuchyň bude ve finále vypadat.

Čeká vás rekonstrukce koupelny? Pokud chcete klasickou, ale i v případě, že toužíte po opravdu luxusní a moderní koupelně, vyplatí se pozvat firmu s dlouholetými zkušenostmi. Postarají se o veškeré práce s rekonstrukcí spojené: zednické, instalatérské, topenářské, elektrikářské i natěračské. To všechno v jednom balíku za předem sjednanou cenu. Stejně tak to platí i u rekonstrukce bytového jádra.

Nemáte ponětí, kolik rekonstrukce bytu na klíč stojí? Nechte si zdarma zaměřit požadované práce na rekonstrukci celého bytu, koupelny nebo kuchyně. Bezplatně tak získáte kalkulaci ceny a můžete se sami rozhodnout, zda se vám taková investice vyplatí.