Respirátor jako nezbytný doplněk každého z nás

GOOD MASK

Dnes už se bez nich neobejdeme – jsou s námi v obchodech, kinech a zaměstnáních, musíme je nasazovat ve vnitřních prostorách a kromě toho, že jsme si tak nějak na ně už zvykli, vnímáme je jako určitou ochranu před táhlým pandemickým onemocněním. Řeč je o respirátorech, jež byly dříve povinnou výbavou zdravotnického personálu, dnes se vyplatí nakoupit si pár kusů do zásoby za výhodné ceny, třeba online, z pohodlí domova.

Jak správně nosit respirátor?

Věděli jste ale, že většina z nás respirátor FFP2 nosí nasazený špatně? Velikost respirátoru by měla odpovídat vašim potřebám, neměla by nikde škrtit ani být volně. Správně usazený respirátor sedí dobře na nose i v okolí brady. Některé modely se dají navíc zmenšit utažením v zadní části hlavy pomocí sponky. Oblíbená značka GOOD MASK ve svém portfoliu nabízí hned několik modelů certifikovaných respirátorů, jež jsou vyráběny v České republice za nejpřísnějších hygienických podmínek výhradně z tuzemských materiálů nejvyšší kvality. Respirátory FFP2 dnes již pořídíte v několika barvách i provedeních.

Zvláště dámy ocení barevné možnosti cenově dostupné ochrany úst a nosu. Stylové barvy v mnoha odstínech i praktické varianty pro muže a dětské velikosti vám umožní pohodlné nákupy přímo z domu. Jednoduše tak najdete optimální barevnou velikost svého respirátoru pro nošení do práce i s přáteli večer tak, aby vám ochranná pomůcka ladila k vašemu outfitu. Zapomeňte na bílou, trendy jsou odstíny modré, růžové a přitom stále funkční respirátory pro vaši ochranu před viry.

Vybavte domácnost

Ve své domácnosti byste rozhodně měli mít několik respirátorů v rezervě. To platí i pro antigenní testy, jež jsou schválené vládou a jejich výsledek se uznává. Tyto testy koupíte spolu s respirátory na webovém portálu. Antigenní testy vám v případě, že se necítíte zcela dobře a vykazujete prvotní známky nemoci, napoví, zda se svěřit do rukou lékaře nebo jen posílit imunitu a hrozit se nanejvýš z nachlazení.