Řidiči pozor! Firmy vás potřebují

řidič

Lidé bez práce se často potýkají s nepřehlednými servery s nabídkami zaměstnání. Musí se přebrodit přes neskutečné množství inzerátů, které jsou pro ně sice nerelevantní, ale které se jim i přes zadání veškerých filtrů zobrazují. Stráví tak hodiny denně na internetu frustrujícím procházením nabídek. Jako by nestačilo, že je bez práce.

Pokud jste ale řidič, nebo uvažujete o rekvalifikaci pro toto povolání, máme pro vás dobrou zprávu. Existuje server, který přináší nabídky práce pro řidiče, a to přehlednou formou. Zde filtr funguje spolehlivě. Vybírat můžete podle konkrétního zaměření, okresu a také podle činnosti inzerující firmy.

Jedna z nepříjemných činností při hledání práce je tedy usnadněna. Pomocí filtru si vyberete profesi, ve které chcete pracovat a odpovědí vám jsou desítky nabídek. Server funguje tak, že vyhledává nabídky práce přímo na stránkách zaměstnavatelů, takže pokud jste na druhé straně – snažíte se získat zaměstnance – je tento server vhodný i pro vás. Navíc máte tu výhodu, že až 90 % lidí, kteří hledají práci přes Google nebo Seznam.cz, jsou přesměrováni právě na tento portál. Užitečný nástroj tohoto serveru, Search Engine 248.cz, hledá na stránkách potencionálních zaměstnavatelů, kteří přihlásili své webové stránky prostřednictvím e-mailu.

Server 248 můžete využít i pro zviditelnění své společnosti prostřednictvím reklamy. Cena za měsíční reklamu se pohybuje v řádu desítek korun! Opět stačí jen poslat objednávku emailem. Vaše reklama se na stránkách zobrazí těm, kteří si zvolí daný region či danou profesi, pro kterou jste reklamu vybrali.

Hledání ani nabízení práce nebylo nikdy jednodušší! Existuje sice spousta serverů nabízejících práci, ale server 248 nabízí jako jediný pracovní nabídky přímo z webových stránek společností, takže je mnohem větší pravděpodobnost platnosti daných inzerátů.