S poruchami vám pomůže autoservis v Ostravě

renovace veteránů

Kvalitní autoservis je základem pro každého jezdce. Je to místo, kde se můžete obrátit na specialisty, poradit se v případě nehody i rychlé výměny náhradních dílů. Provozování autoservisu pro vozy všech značek v popřední s BMW vám garantuje vysoce kvalitní služby a příznivé ceny. A teď si představte, že na specialisty z oboru se můžete obrátit i v momentě, že vás zajímají renovace starých aut.

Velký sklad s autodíly

Autoservis Ostrava disponuje velkými skladovými prostory pro náhradní díly i doplňky a stejně tak pneumatiky. Pneuservis si smíte objednat dopředu, popřípadě se zajímat o mechanické a karosářské opravy. Vaše plechový miláček bude u Válek autosport jako v bavlnce! Je to dáno také tím, že o vaše auta se starají vášniví příznivci motoristického sportu. Závodní tým v čele s Petrem Válkem sbírá výborné výsledky mezi nejúspěšnějšími jezdci v České republice. Petr Válek je hlavním jezdcem týmu od roku 1991, jeho předchůdce a zakladatel týmu, Zdeněk Válek, byl během své závodní kariéry velmi úspěšný společně se svou ženou Amálií, kdy dosahovali úžasných výsledků v celoevropském měřítku. Nyní se autoservis zaměřuje také na renovace veteránů a může nabídnout špičkové služby včetně letitých zkušeností.

Precizní renovační práce

Renovace vozidel vyžaduje zkušenosti a zásah rukou odborníka. V autoservisu pro vás zajistí kompletní klempířské, mechanické, čalounické i lakýrnické práce včetně poradenství. Veškeré tyto práce přitom probíhají v areálu firmy a na základě bohatých zkušeností vám garantují precizně odvedenou práci do posledního detailu nejmodernějšími pracovními postupy i dodržení dobových technologií, jež jsou pro renovaci luxusních kousků nezbytností. Obraťte se na profesionály, za jejichž prací stojí stabilní portfolio zákazníků a informujte se na možnosti renovace. Pokud budete potřebovat třeba vyrobit autentické díly na míru, neváhejte!