Sedací soupravy bez kompromisů

sedací souprava

Téměř každý z nás vnímá obývací pokoj jako centrální místnost, kde se odpočívá, oslavuje s rodinou, sedí s přáteli a tráví čas se všemi blízkými. Proto by měl být obývací prostor řešen přesně podle vašich představ, aby vyhovoval stylu, způsobu života a nabízel dostatek místa všem členům rodiny. Nejen rohové sedací soupravy patří mezi žádaný sortiment a díky širokému výběru potahových látek, konstrukcí i stylů si najde svou vysněnou pohovku opravdu každý. Záleží tedy pouze na vás, zda u vás vyhraje luxusní kožená sedací souprava nebo zabrousíte do kategorie, kde jsou pohovky s barevnými potahy.

Sedačka do malého prostoru

Možná si lámete hlavu, jaká sedací souprava se hodí do vašeho pokoje. Jestliže vám to rozměry dané místnosti dovolí, pořiďte si velký gauč s dostatečným počtem míst k sezení. Bydlíte však sami, volte spíše z kategorie pohovek a lenošek, díky nimž si užijete komfortní odpočinek. Do malých prostor se zase hodí dvoumístné pohovky anebo kombinace lenošky a křesel. Zimní zahrady a verandy vybavte nábytkem z ratanu a doplňte o praktické a velmi roztomilé taburety. Získáte tak další místo k sezení, aniž byste ubírali prostor. Většina sedaček je navíc vybavena rozkládacím mechanismem a poskytuje tak v případě potřeby úložné místo či plochu pro spaní.

K pohovce patří stolek

Větší rohová sedací souprava se bude vyjímat v místnosti, kde vyplní prostor pod oknem. V nabídce nechybí též sedačky do tvaru U, k nimž vybírejte odpovídající velikost stolku. Konferenční stolky jsou dnes navrhovány s ohledem na potřeby uživatelů, proto nabízí další úložný prostor, zajímavě řešené šuplíky a přihrádky i kombinace moderních materiálů. Milovníci dřeva nemusí upouštět od svých požadavků a za skvělou cenu koupí i masivní stolek na nožkách, díky nimž se dostanou s mopem i vysavačem do těžko dostupných míst.

Za zmínku stojí rozhodně stolky, ať už k sedačce či pod televizi, v provedení vysokého lesku, který se těší oblibě u mladých rodin i starších párů. Zajisté i vy oceníte praktickou údržbu, minimalistický vzhled a v neposlední řadě jednoduchost a univerzálnost.