Sedací soupravy do vašeho domu

rozkládací sedací soupravy

Člověk se vrací domů hlavně pro pohodu, kterou si tu kratší či delší dobu buduje. Ke správné atmosféře rozhodně pomáhají dobře zvolené modely nábytku a vybavení. Vsaďte na nejmodernější trendy za báječné ceny. Najděte své favority k zútulnění domácího prostředí. 

Komody v mnoha typech

Možná právě nyní koukáte na menší prostor, kam by se vešla nějaká skříňka. Jaké jsou nejnovější trendy? Dopřejte si zajímavý designový kousek, který vám nabídne několik úložných prostorů. Komody se vyrábějí z různých materiálů a provedení bývá rovněž různorodé, tudíž si vyberete kousek právě pro váš styl bydlení. Jako tipy vám doporučujeme bílou komodu z lamina, moderní kombinaci zlaté a bílé, neutrální dekory i nápaditá provedení. Nejnáročnějším zákazníkům vyhovují druhy z nábytkového programu Box In, protože upoutá elegantním barevným propojením, čistými liniemi a moderním vzhledem. K výrobě se používají laminované dřevotřískové desky LDTD, známé svou pevností a odolností proti oděru a krátkodobé vlhkosti. Určitě vás potěší, že je údržba velice jednoduchá, stačí měkkým hadřík s běžným přípravkem na čištění. 

Odpočinek na pěkné sedací soupravě

Už od pohledu může nová sedací souprava vypadat skutečně nádherně a neodolatelně, jenže tady záleží hlavně na její kvalitě, jaké vám poskytne pohodlí. Není nic horšího než si zvolit nevyhovující model, proto například využívejte informace u sedaček, abyste je lépe poznali. Od sedací soupravy můžete vyžadovat mnohem víc. V základní ceně se nabízí úložný prostor, podhlavník, područky, kvalitní potahový materiál i rozklad na lůžko. Ergonomie u rozkládací sedací soupravy by měla být řešena tak, abyste si užívali maximálního komfortu během sezení i vstávání. Též záleží na odolnosti použité látky, vyplatí se voděodolná textilie, která nepostrádá ani příjemné pocity na dotek.