Skládací kontejner pro redukci nákladů

Skládací kontejner

Skladové hospodářství je náročné na uspořádání jednotlivých předmětů i logistiku s tímto spojenou. Aby sklad fungoval tak, jak má, musí mít všechno určené své místo. K tomuto účelu slouží nejrůznější pomůcky – regály, přepravky nebo skládací kontejnery, díky nimž je ve skladě řád. K převozu předmětů se ve skladech nejčastěji využívají vysokozdvižné vozíky, které umějí pracovat s paletami. Na stejném principu fungují také skládací kontejnery.

Skládací kontejnery do jakékoliv průmyslové výroby

Ať už podnikáte v kterémkoliv průmyslovém oboru, ke své práci potřebuje dostatek šikovně řešeného prostoru. Ten vám nabídnou skládací kontejnery, které se vyznačují vysokou nosností až 750 kg. To není zrovna málo. Lze s nimi snadno manipulovat za pomoci vysokozdvižného vozíku a převážet dle potřeby z místa na místo. Jsou však vhodné také do plně automatizovaných provozů. Můžete je stohovat na sebe. Nepotřebujete navíc žádné palety ani regály pro manipulaci. I když jsou tyto všestranné kontejnery poměrně lehké, zároveň jsou vyrobené z velmi odolného materiálu.

Magnum Optimum

Nejčastěji si je pořizují podnikatelé z oblasti automobilové a průmyslové výroby, kteří myslí ekonomicky. Skládací kontejner lze totiž používat opakovaně, což šetří energii a finance. Zároveň mají příznivý dopad na životní prostředí, protože jdou recyklovat a opakovaně používat. Tím dochází k omezení plýtvání.

Magnum Optimum 1208 patří mezi nejoblíbenější kontejnery

Mezi nejprodávanější skládací kontejnery patří ty z modelové řady Magnum Optimum s pevnou základnou od značky Schoeller Allibert. Prodávají se v několika velikostech 1200×1000 mm, 1200×800 mm. Od sebe se pak liší hlavně užitným objemem a vlastní hmotností. Součástí vybavení skládacího kontejneru Magnum Optimum může být také víko, dvířka a držák etiket na stranách nebo na koncích. Pomocí etiket lze snadno rozlišit, jaký druh předmětů kontejner v sobě ukrývá, což pochopitelně následně pomáhá při logistice.