Skříň podle vlastních představ

skříně do ložnice

Když se řekne skříň, řadě z nás před očima naběhne obrázek dvoukřídlé otevírací skříně s šuplíky a prostorem pro zavěšení šatů a kalhot. Ovšem moderní skříně už dávno pouze takto nevypadají, mají mnoho praktických košů, příslušenství, přihrádek a polic i šuplíků, v nichž uschováte své spodní prádlo i šperky.

Skříně za velkoobchodní ceny

Na co dneska každý slyší, jsou výhodné ceny, a když si k tomu připočtete ještě vysoce funkční a kvalitní materiálové zpracování skříní podle vlastního návrhu, máte jasnou investici do bydlení. Nové vestavěné skříně vám nabídnou nový úložný prostor, a to bez ohledu na to,  zda je chcete instalovat v ložnici či na chodbě. Je sice pravda, že vestavěné skříně do ložnice poslouží spíše na oblečení a bytový textil, zatímco skříně na chodbách a vestavěná šatna mohou fungovat také pro úklidové potřeby, vysavač, žehlící prkno nebo sezónní obuv a oblečení všech členů rodiny.

Co vás o nákupu určitě přesvědčí, že je možná online kalkulace. Nebudete tedy překvapeni nějakou závratnou částkou, na kterou jednoduše nedosáhnete. Stejně tak si sami navolíte, jak bude vaše skříň vypadat, a to od velikosti, polic, barev až po samotnou funkčnost. Navíc webové stránky s nabídkou jsou opatřeny inspirativní fotogalerií již hotových skříní, jež těší své nové majitele. Chcete se k nim přidat?

Levné, a přece funkční a kvalitní

Vestavěné skříně jsou dováženy po celé republice až přímo k vám domů, aniž by bylo nutné skládat jakkoliv vysokou zálohu. Za skříň platíte až po přejímce zboží, jež je vám po zadání objednávky expedováno do čtrnácti pracovních dní. Webové stránky mají velmi přehledně rozdělené skříně do jednotlivých prostor a stejně tak videonávody pro snadné sestavení vlastníma rukama. Ušetříte tak za montáž i dopravu. Vaše nová skříň může disponovat též posuvnými dveřmi s ozdobnými prvky či zrcadly, čímž si zajistíte další prostor pro vaše oblečení, šperky i drobnosti a stejně tak se uvidíte, kdykoliv budete potřebovat.