Služby psychoterapie Praha nabízí Andrea Květoňová

Psychoterapie Praha

Dostali jste se do náročné životní situace a potřebujete pomoc? Andrea Květoňová poskytuje služby v oblasti psychoterapie, poradenství i podporu osobního růstu.

O životě se říká, že není procházkou růžovou zahradou. A rozhodně to i platí. Každý z nás se dostane mnohokrát v životě do náročné životní situace. Některé zvládáme, jiné nás položí na lopatky. Říkáme si, že jsme na dně, ale klesáme dál. Náš Mariánský příkop jakoby ani neměl dno a stejně tak jako ten mořský, je i náš plný odpadu, kterým se snažíme proplout. Na tyto životní situaci nemusíme být sami. Když však nemáme po ruce rodinu či přátele, kteří by pro nás byli oporou, nebo v tomto „odpadu“ plavou s námi, řešením je vyhledat pomoc jinde. Andrea Květoňová nabízí služby psychoterapie Praha. Nepředepisuje léky na deprese, ani nás direktivně někam nesměřuje. Jako zkušená terapeutka nám však pomáhá najít správné řešení a východisko z naší situace.

Terapie jako první pomoc při psychickém strádání

Terapie Praha Andrea Květoňová, to je podpora v náročných situacích i podpora při překonání smutku ze smrti blízké osoby, vážné nemoci a dalších životních ztrát. Andrea Květoňová vám pomůže najít alternativy vedoucí k vašemu spokojenému životu, podpoří vás při podstupování životních změn, při hledání rovnováhy pracovního a soukromého života i v situacích depresivních stavů. Terapeutka vám však bude nápomocna i při poznávání sebe sama a v osobním růstu. Sestaví psycho-somatickou anamnézu a pomůže s návratem ke spokojenému životu bez nezvladatelného stresu či smutku.

Klíčový je rozhovor

Právě na dialogu mezi terapeutem a klientem je postavena práce psychoterapeuta. Díky němu dokážeme lépe porozumět svým problémům. Porozumění pak vede k nalezení řešení. Nezvládneme to i bez placení si terapeutických služeb? Mnohdy ne. Chybí nás zpětná vazba, často se v nové životní situaci neumíme zorientovat, odmítáme přijmout fakta a nechceme se smířit s novou, pro nás diskomfortní situací. Terapeut nám v těchto problematických situacích umí pomoci.