Služby spojené s vlastnictvím vozu

Autopůjčovna Ostrava

Automobily se staly součástí našich každodenních aktivit a už si bez nich téměř nedovedeme představit svůj život. Kromě toho, že nám ho ulehčují, dovedou do něj občas přinést také nějaké starostí. Kde vyměnit čelní sklo, nastavit geometrii auta nebo naplnit klimatizaci?

Výměna čelního skla

I malý kamínek může způsobit velký problém. Nepatrná dírka na skle se ve velmi krátké době dokáže rozrůst v pořádnou pavučinu. Neváhejte proto a obraťte se na odborníky, kteří vám poradí, zda je výměna nutná či nikoliv. Výměna čelního skla Ostrava poskytuje kvalitní servis a v případě nutnosti vám nabídnou náhradní vůz.

Geometrie aut

Snížit celkovou spotřebu a prodloužit životnost pneumatik vašeho vozu můžete díky správnému nastavení geometrie auta. Nechte si seřídit sbíhavost a náklon kol u profesionálů s dlouholetými zkušenostmi. Za použití moderních přístrojů a díky digitálnímu kamerovému systému bude celý proces trvat pouhých několik minut.

Plnění klimatizace

Alespoň jednou za dva roky byste měli měnit chladivo ve svém automobilu. Pokud tento úkon zanedbáte, mohou vás potkat nepříjemnosti v podobě zbytečných výdajů za opravu klimatizace. Nepokoušejte osud a raději předvídejte. Proces, který provede školený specialista, zahrnuje odsátí starého chladiva a jeho nahrazení chladivem novým. Podrobnější informace získáte na plnění klimatizace Ostrava.

Služby autopůjčoven

S vaším vozem může být v nepořádku leccos. V případě, že nemáte svůj automobil momentálně k dispozici, ale nutně ho potřebujete, vyřeší váš problém autopůjčovna Zlín nebo autopůjčovna Ostrava. Můžete očekávat profesionální služby a zapůjčené vozy v perfektním stavu. Automobil si můžete půjčit na jeden den nebo klidně týden podle toho, jak dlouho nebudete mít svůj vlastní vůz k dispozici. Vozový park zahrnuje osobní auta i větší dodávky.