Stavba bez zbytečných komplikací

Profesionální i soukromé stavění nejrůznějších budov mnohdy přináší jen komplikace, protože během výstavby stále něco chybí a je potřeba to rychle sehnat. Naštěstí existují odborné firmy, které vám v krátké době doručí vše, co potřebujete.

Přesné ohraničení staveniště

Pokud se někde staví, je nejlepším řešením přesně stanovit hranice této stavby, aby sem nevlezl nikdo nepovolaný. Rychlé a efektivní řešení nabízí mobilní oplocení, které jednoduše přemístíte kamkoliv a zároveň mu nechybí kvalitní provedení se zárukou dlouhé životnosti. Výškové práce se často pojí s využíváním žebříku, ale hlavně s lešením. Právě to si vyberete podle materiálu a rozměrů tak, aby vyhovovalo vašim aktuálním potřebám. Půjčovna lešení se vyplatí všem, kteří se hodlají věnovat například rekonstrukci na omezenou dobu a nechtějí investovat do něčeho, co využijí pouze na chvíli. Jestliže musíte často stěhovat své zaměstnance za prací, vyplatí se vlastnit pojízdné lešení, které je lehké a snadno ho dostanete na jiné místo. Nabídka zahrnuje různé sestavy s pracovními podlahami v několika výškách a rozměrech.

Dokonalý povrch betonu díky bednícímu systému

Jestliže plánujete se věnovat stavbě malých až středně velkých projektů, využijte všestranný bednící panelový systém, který se postará o dokonalý betonový povrch tak, aby splnil velice přísné normy při tlaku betonové směsi do 50 kN/m2. Bednění se dá aplikovat také na základy, jímky, pro opěrné zdi, pilíře, sloupy a šachty. Systém se hodí na jednostranné i oboustranné bednění. Smontované díly se mohou přesouvat jeřábem, ale největší dílec váží méně než 100 kg, což vyhovuje také stavbám, kde se používá jen ruční manipulování. Spojení jednotlivých panelů zajistí klínová spojka, která je také srovná a zamkne. Stačí udeřit jednou rukou kladivem, aby vše potřebné bylo uděláno.