Tepláková souprava nejen na doma

Dámské soupravy jsou oblíbeným kouskem oblečení, zejména kvůli svému pohodlí, praktičnosti, materiálům a v posledních letech i designu. Jak ale vybrat tu správnou pro vás?

Jak vybrat tu pravou teplákovou soupravu

Pokud vybíráte perfektní teplákovou soupravu pro váš pouliční outfit, zaměřte se na několik základních specifik.

Těmi jsou typ, materiál a velikost. Mezi základní typy dámských souprav patří klasické teplákovky nebo termo soupravy. Určete si tedy, k jaké příležitosti ji budete využívat a podle toho vybírejte. Dalším specifikem je materiál. V dnešní době se používá především polyester a polypropylen, ale například i bavlna nebo bio bavlna. Opět tedy zhodnoťte, kdy ji nejvíce vynosíte a podle toho se rozhodujte. V neposlední řadě je tu velikost. Tu byste měla vybírat vždy dle tabulky velikostí v daném e-shopu. A pokud si nejste zcela jistá, pomozte si doma krejčovským metrem.

Dámská tepláková souprava pro každou příležitost

Zkoušely jste například kombinaci teplákové soupravy a dámského kardiganu? Ano, kardigany se staly nedílnou součástí našich šatníků. Jsou elegantní a snadno nositelné a použít ho tak jako součást sportovnější teplákovky rozhodně není špatný nápad.

Pokud dáváte ráda najevo svou sílu a bojovnost, zkuste svou teplákovku, v kombinaci s koženým křivákem. Ten je skvělým společníkem především na jaro a podzim a společně například se sneakerskami dokáže vytvořit skvělý outfit na venčení vašeho čtyřnohého miláčka i na nákupy do města.

Poslední typ máme pro milovnice něžnějšího stylu. Tepláková souprava a slavný trench coat. Ten dodá outfitu romantický nádech, a zároveň zahřeje. Další výhodou je, že trench coaty se šijí v naturálních barvách, které jsou snadno kombinovatelné s jakoukoliv jinou barvou. Ať už tedy máte doma teplákovku v modré či červené, věřte, že s béžovým trenchem budou tvořit perfektní kombinaci.