Tipy, jak oslavit výročí s vaší drahou polovičkou

Blíží se výročí a vy stále netušíte, jak jej budete trávit? Podívejte se na užitečné tipy na aktivity, které spolu můžete zažít. Užijte si den ve dvou, nebo třeba s celou rodinou. Užijte si volný den!

Zajeďte si na wellness

Oslava výročí je jako dělaná pro příjemné a relaxační chvilky ve dvou – hledejte nejlepší wellness pobyty pro dva. Zajeďte si na privátní wellness v Praze, nebo třeba v Ostravě. Dopřejte si příjemné chvilky odpočinku. Možná i vy si takto nastavíte pravidelné společné návštěvy wellness. Saunování, masáže i vířivka dokáží pomoci při bolestech pohybového aparátu, ale především posílit vaši imunitu. Společné chvilky si tak nejen užijete, ale také oceníte jejich přínos pro váš běžný život. 

Uspořádejte slavnostní oběd

Jak často se vidíte se svou širší rodinou nebo s přáteli? Popřemýšlejte nad tím, koho si přejete vidět a uspořádejte slavnostní oběd ku příležitosti oslavy vašeho výročí. Nachystejte menu, které se vám bude dobře připravovat a opět se setkejte s těmi, kteří vám chyběli. Společné chvíle tak nemusíte trávit pouze ve dvou, ale také se svými bližními. 

Přichystejte překvapení

Asi znáte aktivity, které má vaše drahá polovička nejraději. Co byste řekli překvapení v podobě zajímavého výletu, kde se budete věnovat právě těm aktivitám, které vaše polovička miluje? Můžete tak společně proniknout do zcela nových aktivit a užít si společně zajímavý den. Zkusíte se na chvíli věnovat koníčku své drahé polovičky? 

Dárek jako šitý na míru

Snad nikdo z nás si na výročí vztahu nepřeje dostat ponožky nebo hrnce či nádobí. Místo toho se snažte zjistit již nějakou dobu dopředu, jakým dárkem skutečně potěšíte. 

V den výročí vztahu máte rozhodně co oslavovat. Zvládli jste společně velké výzvy a dokázali je překonat. Víte, co znamená tolerance i ochota naslouchat. Tak oslavujte a vydejte se vstříc novému společnému období.