Trápí vás nízké příjmy?

americká nebankovní hypotéka

Vydělat si na živobytí nemusí být vůbec hračka. Je u nás jak známo celá řada profesí, jež moc nevynášejí, za které dostane člověk leda tak almužnu, ale jež nemůže vyměnit za něco lepšího, protože se zkrátka nic lukrativnějšího nenabízí. A když se k nedostatečným příjmům navíc ještě přidají příliš vysoké výdaje, jež nelze z nějakého důvodu oželet, jsou problémy na spadnutí. Člověk se nejprve omezí trochu, potom víc a ještě víc. Pak už nezbývá na zaplacení jednoho účtu, k tomu přibude další a už to jede. Po cestě vedoucí do horoucích pekel.

Jistě, i takový člověk může mít naději na to, že jednou bude lépe, jenže tak dlouho on čekat nemůže. Protože ani uspokojování aspoň elementárních životních potřeb, ani věřitelé také nepočkají.

A tak je třeba nalézt nějaký další zdroj příjmů. Jímž se může stát dejme tomu i půjčka.

Půjčit si peníze může být příjemné a pohodlné. Jenže na to nestačí jenom chtít. Je třeba také najít někoho, kdo dotyčnému bude ochoten půjčit. A to je pro zájemce, který je na tom finančně špatně, notně nelehký úkol. Úkol, který má často jen jediné účinné řešení, jímž je americká nebankovní hypotéka. Tedy nějaká hypotéka bez dokládání příjmů či hypotéka bez registru. A to proto, že právě u podobných produktů nesehrávají ani nízké žadatelovy příjmy, ani nějaký ten záznam v registrech dlužníků rozhodující úlohu. 

hypotéka bez dokládání příjmů

Jistě, i u těchto půjček je třeba prokázat schopnost splácet, plus se tu navíc musí dát záruka řádného splácení spočívající v dání nějaké nemovitosti do zástavy, ale to dokáže přece leckdo z nás. Vždyť každý alespoň nějaký ten příjem má a vesměs máme ve vlastnictví aspoň nějakou nemovitost, jež se dá pro tento účel využít.

A kdo není naprosto ztraceným případem, ten se právě zde vytoužené pomoci dočká. Získá třeba až sedmdesát procent odhadní ceny zmíněné nemovitosti, jež může splácet třeba i po malých částkách hodně dlouhou dobu. A tím jsou problémy zažehnány.