Úsměv bez rizika díky implantátům

implantace Ostrava

Krásný úsměv a zdravý chrup jsou vizitkou našeho sebevědomí. Jenže řadu z nás trápí chybějící zuby, citlivé a často nefunkční stoličky, popřípadě další omezení bránící úsměvu i celkové spokojenosti s dutinou ústní. Naštěstí je dnes implantologie nedílnou součástí stomatologického ošetření a každý chybějící zub lze jednoduše nahradit stabilním implantátem. Díky tomu se vám vrátí ztracené sebevědomí, budete se opět naplno spát a nebudete se bát kousat do tvrdších potravin.

Estetika na prvním místě

Důležité je, aby vám zubař Ostrava nabídl komplexní péči s precizním a profesionálním přístupem. Stejné je to také u implantologie Ostrava, kdy zubní implantát nahrazuje jeden i více chybějících zubů. Díky výplni prostoru je zabráněno ztrátě kostní hmoty a přitom zuby působí zcela přirozeným dojmem. V případě, že potřebujete nahradit více zubů, eventuálně celé patro, může vám implantolog Ostrava nabídnout bělostnější úsměv. Implantáty jsou zaváděny do čelistní kosti, celkově se jedná o krátký, bezbolestný chirurgický zákrok. Aby vám zubní implantáty dobře sloužily a vy jste byli dlouhé roky spokojeni, je nezbytná pravidelná a správně prováděná hygiena a péče. MDDr. Ondřej Vicher vám velmi ochotně poradí nejvhodnější variantu pro vaše zuby. Kromě zubní chirurgie zahrnuje implantace Ostrava též ošetření bezzubé čelisti, kostní augmentace, řízenou kostní regeneraci, kostní štěpy a moderní 3D vyšetření.

Jak dlouho trvá zavedení implantátu?

Rozhodnete-li se pro implantát, jeho zavedení trvá asi půl hodiny, skutečně se jedná o krátký chirurgický zákrok, který vás nijak nebude omezovat ani bolet. Důležité je absolvovat všechna potřebná předoperační CT vyšetření.  Při zavádění se nejprve implementují fixtury do obnažené kosti a následně se zhotovuje naddásňová část zubu. Jaké implantáty zvolíte, je skutečně pouze na vás, samozřejmostí je ale konzultace pro volbu toho nejvhodnějšího řešení.