Už jste viděli novou podzimní kolekci obuvi?

Rieker Ostrava

Teplé dny jsou definitivně pryč, v sandálech si už ven netroufáme, ale na zimní boty s kožíškem je ještě příliš brzy. Chcete-li si užít módní styl přesně podle svého vkusu a zároveň dopřát nohám komfort během chůze, prohlédněte si nové podzimní kolekce, které pracují s trendy barvami a inspirují se ve střizích u předních módních návrhářů. Díky bohaté nabídce i atraktivním cenám předních značek na českém trhu můžete obouvat kvalitní boty k šatům, sukni, do práce, do města anebo třeba na večerní party.

Kvalitní boty s vlastním příběhem

Sázíte-li na originalitu, určitě si prohlédně boty Rieker Ostrava a také v dalších městech, kde jsou obchody se zastoupením této oblíbené značky. Právě výrobce Rieker působí na českém trhu již od roku 2004 a získal si zástup spokojených zákazníků, kteří ocení kvalitu a důraz na detail. Neobyčejné vzory, kombinace a použití špičkových materiálů dělají ze značky Rieker skvělou podporu pro nohy v každém počasí. Vyberou si dámy s širokou nohou, vysokým nártem i ve větších číslech. Cílem značky bylo vyrobit příjemnou, líbivou podzimní kolekci, díky níž se budete cítit skvěle, sebevědomě a zároveň si užijete podzim bez limitů.

Bota jménem Tamaris

Kdo by neznal krásné a vždy dokonalé boty Tamaris? Jejich reklama mluví za vše. Bez takové obuvi jednoduše nemůžete být! V nabídce najdete celou řadu trendy obuvi pro každou příležitost. Designéři spojují ležérní eleganci se sportovními prvky a nechávají tak vzniknout unikátní kolekci vysoké i nízké obuvi. Svou velikost seženete v Tamaris Ostrava, kde mimo jiné najdete i další unikátní kolekce. Jakmile si jednou obujete boty Tamaris, zcela změníte svůj pohled na obuv. Krása, kontrast a pohodlí jsou hlavními prvky. Jestliže jdete ruku v ruce s módou a módními doplňky, vyberou si nové boty Ostrava i pánové třeba z žádané kolekce značky Bugatti anebo dámy doplňky ve formě kabelek, tašek, šál či čepic.