Ve fitness centru snadno vytvarujete tělo

Fitness cetrum Ostrava

Pohyb je pro lidské tělo velice důležitý a prospěšný. Někdy stačí pravidelné procházky, ale pokud si přejete zhubnout, zvýšit fyzickou kondici nebo se připravit na důležité závody, vyzkoušejte fitness centrum Ostrava

S nadšením do fitness centra

Vůbec nezáleží na tom, jestli půjdete úplně poprvé, nebo už máte dostatek zkušeností s různými posilovacími stroji. Fitness Ostrava vás překvapí svou velkou rozlohou, kde najdete přes 160 strojů světových značek. Sportovní využití je zde skutečně hodně pestré a každý si najde aktivitu, která mu bude nejvíce vyhovovat, tím pádem u ní vydrží dostatečně dlouhou dobu, dokud nedosáhne svého cíle v hubnutí nebo vytvarování postavy. K vyzkoušení slouží jednodenní volná vstupenka, poté se snadněji rozhodnete o pokračování lekcí. Nechybí ani nabídka osobních trenérů, kteří vás naučí správně používat stroje, nářadí, techniku, ale také vás poučí o zásadách dietologie, suplementace a zdravé životosprávy. Nechcete cvičit sami, ale nepovedlo se vám přesvědčit nikoho ze známých? Využijte možnost skupinových lekcí. 

Pohyb pro všechny věkové kategorie

Zkuste i něco jiného než klasickou posilovnu! Heat Ostrava láká všechny bez rozdílu věku. Zakládá se na jednoduchém cvičení, ale s velkými účinky na váš organismus. Lekce trvá padesát minut a probíhá na speciálním pásu Maxerrunner s jednoduchým ovládáním, přičemž se nestrachujte o vaše klouby a páteř. Náročnost chůze je pod vaším velením, jde o přirozený pohyb, vytvarujete tělo, získáte pevné svaly, podpoříte lymfatický systém a zvýšíte vytrvalost. 

Jóga Ostrava vás zase pořádně protáhne a stanete se flexibilnějšími. I během klidné jógy se spaluje tuk, zvyšuje se fyzická kondice a odstraňují se potíže se zády. Jde o nejlepší lék na stres, zklidníte se, vylepšíte dýchání a krevní oběh. Tento druh cvičení vám přinese také zpevnění těla a lepší soustředění.