Ve městě bez reklamy? Jako byste nebyli!

světelná reklama

V dnešním článku si tak trochu posvítíme na reklamu. A to vlastně doslovně. Zajímali jsme se v něm totiž nejen o to, proč je reklama důležitá a co o nás coby o podnikatelích a vlastnících firem vypovídá, ale především o to, jaké místo má reklama ve městě, kde jsou jednotlivé obchůdky a firmy doslova obsypány konkurencí.

Jakou reklamu vybrat?

Význam reklamy je známý každému z nás. Lidé se díky ní mají dozvědět o našem produktu či službě. Dobře zvolená reklama jim má vlastně říci všechno. Jme tady, nabízíme toto a stojí za to nás vyzkoušet. Máme-li prostor učinit tak na firemních webových stránkách nebo sociálních sítích, je to ideální stav. Tento prostor nám nabízí prakticky neomezené možnosti a řádově už za pár set korun měsíčně se díky němu můžeme dostat i na první příčky vyhledávačů. Situace ale není tak jednoduchá, pokud se jedná o reklamu fyzickou. Její prostor je velmi omezený, protože má za úkol zasáhnout kolemjdoucího teď a tady, prakticky jen během několika málo sekund.

Představte si, že vlastníte malé pekařství v podloubí velkého města. Váš krámek je nejmenší, ale jednoznačně nejlepší, tím jste si jistí. Každý, kdo u vás nakoupí, se vrátí… Jak ale oslovit turisty, kteří se městem procházejí neorganizovaně a váš stánek bez povšimnutí přehlížejí? Neopovrhují vaším zboží, ale s největší pravděpodobností jej jednoduše nevidí. Jak se zviditelnit a dát jasně najevo, že jste tady? Vyplatí se technologicky propracovaná reklama od RAVAFOL.

Nechte si zprostředkovat výrobu i servis

Řešením může být světelná reklama od firmy RAVAFOL, jež má skutečnou moc vynést krámek z podloubí do nebeských výšin. Existuje celá řada alternativ. Od jednoduchých šipek a světelných nápisů, které dokáží kroky zákazníků směřovat až k vašim dveřím, až po nápadité bannery a moderní 3D totemy, jež jednoduše nepřehlédne nikdo. Zapomeňte na letáčky a plakátky. Pokud potřebujete zaujmout okamžitě, je světelná reklama a vhodně zvolený světelný banner ve městě tím nejlepším řešením. RAVAFOL navíc disponuje vlastním know-how, díky čemuž bude výroba světelné reklamy maximálně originální od návrhu, přes vizualizaci až po instalaci.