Ventily a filtry bez usazenin

čištění dpf

Automobily se neobejdou bez pravidelné údržby, jinak brzy doslouží. Během provozu se objeví různé problémy, které se nesmí dlouho odkládat, ale řešit v co nejbližším termínu. Je dobré vědět, že se lze obrátit na firmu, kde nejrůznější potíže zvládnou za vás. 

Moderní čištění EGR ventilu a DPF

EGR ventil se ve vašem automobilu stará o recirkulaci výfukových plynů. Jakmile přestane fungovat, stopnou své fungování i jiné části výfukové soustavy. Moderní čištění EGR uvede ventil do původního stavu certifikovanou technologií, a to do 24 hodin. Odstraní se usazeniny karbonu a nánosy mastnoty. Pomocí ultrazvukového čištění se prodlouží životnost vašeho auta. Nemusíte se starat o dovoz, firma si EGR ventil vyzvedne, vyčistí a zase ho získáte osobně či kurýrem zpátky.

Servis vám mohl rovněž diagnostikovat zanesený DPF. Nezoufejte, protože do čtyřiadvaceti hodin můžete mít po problému. Čištění DPF probíhá velice šetrně, ekologicky a se stoprocentní účinností. Certifikovaná metoda vám zaručí, že vás čeká stejně ujetých kilometrů jako se zcela novým filtrem pevných částic. Zákazníci získávají ke každému čištění protokol o vyčištění DPF. Během procesu se do něho nijak neřeže, technologický postup je neinvazivní a nedojde k žádnému poškození.

Dodávky z půjčovny vždy k dispozici

Potřebujete něco většího přestěhovat, ale nemáte k dispozici dostatečně prostorný vůz? Půjčovna dodávek a minibusů je vám kdykoliv k dispozici a nabídne vám vyhovující model z vozového parku. Rezervaci uskutečníte snadno telefonicky či online způsobem. Uvedete místo, kde si automobil vyzvednete, kdy a v kolik hodin. Také vyplníte místo vrácení, dobu a termín vrácení. Přistavení probíhá po celé České republice a rezervace vám zabere jenom několik málo minut. Na webu si prohlédnete seznam dodávek a mikrobusů. Dodávky se nabízejí o velikosti S až XXL. Minibusy jsou velmi moderní a nechybí jim nadstandardní výbava s nízkou spotřebou.