Vneste do svého domova orientální exotiku

orientální koberce

Každý rok cestujeme za hranice své vlasti, abychom poznali nové kultury, inspirovali se odlišným způsobem života a přivezli si originální suvenýry, které zdobí naše vitríny či police. Jestliže patříte mezi milovníky orientálních vůní a exotických zemí, nadchne vás nabídka koberců s jedinečnou historií a důrazem na originalitu zpracování. Možná vás napadá, že kobercům již dávno odzvonilo a podlahové krytiny dnes krášlí praktický vinyl či dřevěné parkety. Opak je ale pravdou, kvalitní koberce patří do každého domova, kde vynikne jejich krása a unikátnost.

Perský koberec s puncem kvality

Exklusivní orientální koberce pořídíte v mnoha rozměrech a provedeních. Klasické vzory střídají také moderní motivy a designové kousky, které skvěle vyniknou ve velkých prostorách. Běhouny najdou uplatnění třeba v hale či na dlouhé chodbě, čtvercové a kulaté koberce budou dominantou obývacího pokoje. Díky pestré nabídce prémiových koberců máte skutečně z čeho vybírat. A zůstávat nemusíte pouze u kusových variant. Koberce v nadměrných velikostech potěší všechny milovníky orientu.

Velmi žádané jsou perské koberce ceněné pro svou jedinečnou vlnu. Čím déle vás budou těšit, tím větší bude jejich hodnota. Pečlivé a důsledné zacházení s takovým kobercem děděným po generace znamená dobře uloženou investici. Peršan bude klenotem vašich prostor, protože se vždy jedná o naprostý originál.

Jemný lesk hedvábí

Hedvábné koberce vám učarují svou jemností a leskem. Koberec ze 100% hedvábí bude luxusním doplňkem interiéru a vůbec nezáleží, zda laděného do moderní podoby, či klasického stylu. Opravdu originální koberce pochází často z iránského města Ghom, kde mají letitou tradici. Propracované vzory vám vezmou dech. Nového koberce se nemusí obávat ani majitelé minimalistických domovů. Právě do nich skvěle zapadne nadčasový design kusových koberců. Investujte do koberce a vyberte si originální kousek, po kterém bude radost chodit!