Vtipné mikiny a trička rozzáří váš den

Každý máme jiný smysl pro humor, ale všichni se ve shonu každodenního života rádi zasmějeme. Když náhodou uvidíme něco vtipného, hezky to okoření náš den. A ne nadarmo se říká, že smích je skvělý lék. Takže co dělat, pokud chcete léčit mikinou s úsměvnou hláškou?

Jakmile začnete hledat mikiny nebo trička s vtipným potiskem, zjistíte, že jich existuje opravdu velká spousta. Lidská fantazie (stejně jako blbost) je nekonečná, ale některé potisky vyžadují odvahu, pokud je skutečně chcete nosit. Jsou legrační, ale často i urážlivé. Pozor na to.

Tip: Nezapomeňte, že textem na mikině vyjadřujete svou osobnost. Lidé automaticky předpokládají, že se s ním ztotožňujete.

Na co se zaměřit při výběru

Než si mikinu s vtipnou hláškou koupíte, ujistěte se, že jí rozumíte. Rozhodně nekupujte mikinu s nápisem v jazyce, kterému nerozumíte. Nebo aspoň použijte překladač, než to uděláte. Vyvarujete se nepříjemným překvapením. To, že vy jazyku nerozumíte, ještě neznamená, že mu nebude rozumět nikdo ve vašem okolí.

Podívejte se i na materiál. Mikina nemusí být drahá, ale měla by být kvalitní a měli byste se v ní cítit dobře.

Pokud si nejste jisti, jestli je obrázek vhodný, zeptejte se kamaráda

Realisticky zkuste posoudit, zda je obrázek nebo nápis skutečně vtipný. Může se líbit vám, ale co na něj řeknou vaši kolegové nebo spolužáci? Pokud je vaším cílem rozesmát lidi kolem sebe, musíte vybrat něco, co pochopí široké publikum. Například mikina s obrázkem Master DYODA asi nebude rozesmávat někoho, kdo nikdy neviděl Star Wars.

S tím souvisí i rada, že byste měli popřemýšlet, kam mikinu budete nosit. Ne všude jsou vhodná trička se sprosťárnami a na Apple konferenci asi nepřijdete v mikině s logem Androidu čůrajícího na jablíčko.

Ano, i takové obrázky na mikině seženete. Tuhle konkrétní mají v e-shopu GeekShirts, který ovšem nenabízí jen mikiny pro geeky. V nabídce najdete trička, tílka, samolepky, polštářky, plakáty a samozřejmě mikiny s potiskem. Pravidelně mají různé akce a slevy – 1 + 1, 2 + 2 nebo 50% slevy, což je jasný důkaz výše uvedeného – že vtipné mikiny nemusí být vždy drahé.