Vyberte si dveře, které odradí zloděje

bezpečnostní dveře

Bydlení v bytě i domě s sebou nese mnoho nástrah, jako je například vykradení v době vaší nepřítomnosti. Nemusíte mít doma cennosti či špičkovou elektroniku, aby vám bylo následně líto, že někdo zničil vaši oblíbenou komodu a jiné vybavení domácnosti. Existuje široká škála zabezpečovacích systémů, jenže jejich cena často šplhá k desetitisícům. Mnohem levnější variantou zajištění domova jsou bezpečností dveře, na první pohled odolné a vybavené zajímavými funkcemi.

Řešení pro majitele bytů

Do bytů se montují jiné vstupní dveře, než do rodinných domů, kde je nutné dbát na jejich voděodolnost a masivnost. To ale neznamená, že by váš byt zůstal nezajištěn. Bezpečnostní dveře do bytu se montují do nových i původních kovových zárubní. Mimo jiné se vyznačují vynikajícími izolačními vlastnostmi, takže neuniká teplo z bytu a zároveň chrání před hlukem z okolních bytových jednotek. Výrobci si uvědomují, že chcete bydlet komfortně a bezpečně, proto vybavují odolné dveře dalšími funkčními doplňky pro maximální pocit jistoty. Protipožární dveře lze opatřit zajímavou barvou i materiálem. Nabízí se lamino, dýha, ale i masiv či H-Dex v mnoha barevných kombinacích.

Uložte si kontakt na zámečnický servis

Bydlíte-li v rodinném domě, zaručeně si pořiďte masivní dveře s robustní konstrukcí a funkčními vlastnostmi. Modely dveří lze opatřit skleněným panelem, díky němuž získá vaše zádveří dostatek světla. Moderní technologie vám představují praktickou čtečku otisku prstů a elektronické ovládací prvky.

Zabouchnuté či ztracené klíče – to se stalo snad každému z nás, ale v momentě nehody jen málo kdo ví, na koho se obrátit. Proto je pro vás připravená zámečnická pohotovost s širokým spektrem služeb. Kromě toho, že se dostanou šetrným způsobem do bytu, slibují též poradenství v oblasti zabezpečení a kontroly stávajících zámků i oken a doporučí vhodné řešení včetně aplikace protisluneční a bezpečnostní folie.