Vybrat dárek pro muže je kumšt

vtipné přání k narozeninám

Každá žena jistě dobře ví, že ze všeho nejhůře se vybírají dárky pro muže. Najít vhodný dárek pro vaši drahou polovičku, tatínka či dědečka je často pořádný oříšek, většinou totiž nic nepotřebují, všechno mají a to, co nemají si sami koupí. Radost jim tedy neudělá jen tak něco.

Co muž, to originál

Zatímco kamarádku potěšíte květinami, šperkem či parfémem, v případě opačného pohlaví se výběr trochu zužuje, obvykle to vyřešíme lahví dobrého destilátu, případně nějakým kouskem oblečení. Tyto univerzální dárky jsou však trochu nudné a ponožky, trenýrky či pantofle pak bývají přímo postrachem všech mužů. Není ale třeba věšet hlavu ani propadat bezmoci. Přinášíme vám totiž pár tipů na dárky, které je zaručeně potěší a pobaví. Každý muž je však originál, takže to, co se líbí jednomu, nemusí vyhovovat druhému, proto se spoléhejte hlavně na vlastní rozum a intuici.

Přemýšlejte, poslouchejte

Předtím než se rozhodnete pořídit dárek pro přítele, dejte si tu práci a pořádně si promyslete, čím byste mu udělala radost. Není třeba sahat po nějakém drahém kousku, peníze totiž v tomto případě nejsou rozhodující. Protože vašeho partnera dobře znáte, pak jistě tušíte, čím se zabývá, co má rád a bez čeho se v životě neobejde, takže vymyslet pro něj originální dárek by neměl být problém. Nenechávejte výběr na poslední chvíli a mějte neustále oči a uši otevřené, stačí poslouchat. Dotyčný totiž často i nevědomky prozradí, co by si přál.

Humoru není nikdy dost

V každém muži se nachází kousek dítěte, proto si tak rádi hrají, kdyby neměli pracovní povinnosti, hráli by si pořád – bez ohledu na věk. Proto rozhodně neuděláte chybu technickou vychytávkou, která je spojená s kutilstvím, automobily nebo počítačem.

Muži mají velmi často smysl pro humor, takže trefou do černého budou nejrůznější vtipné dárky. Pobavit může i vtipné přání k narozeninám v zajímavém designu s nějakým originálním sloganem.

Nebojte se popustit uzdu své fantazii a buďte nápaditá – muži to milují!