Vysoce kvalitní dveře pro pocit bezpečí

vchodové dveře

Ať už se chystáte na dovolenou nebo jen chcete mít klidné spaní a jistotu, že žádný zloděj nemá šanci se k vám dostat, je potřeba zvážit ochranné mechanismy a začít s bezpečnostní výbavou bytu či domu. Je až alarmující, jak roste počet vloupání, a to nejen rekreačních zařízení, jež mají zloději vyhlídnuté a navštěvují mimo sezónu. Tam se toho většinou příliš ukrást nepodaří, to je ale nezastaví, aby si pro lup nedošli třeba právě k vám domů. Jak se chránit?

Začněte u vchodových dveří

Český výrobce s třicetiletou tradicí na trhu nabízí vchodové dveře špičkové kvality. Díky letitým zkušenostem disponuje širokým výběrem vstupních dveří do rodinných domů, jež jsou navržené tak, aby odolávaly povětrnostním podmínkám a nabídly nejvyšší stupeň zajištění, a samozřejmě též vstupní dveře do bytu i památkových oblastí, kde je potřeba zachovat styl a zároveň vstup zabezpečit na maximum. Bezpečnostní dveře do bytu se montují na nové a dokonce i původní kovové zárubně, což oceníte v případě, že se chcete vyhnout masivní rekonstrukci. Dveře pro byty disponují výbornými protihlukovými vlastnostmi a stejně tak slibují dobrou tepelnou izolaci. Navíc se nemusíte omezovat na jeden design, v nabídce najdete celou škálu moderních provedení v dekorech dřeva, hladkých i lesklých povrchů.

Nové dveře jako levnější alternativa zabezpečení

Zvažujete-li, zda se vyplatí nakoupit bezpečnostní dveře do domu, sledujte policejní statistiky. Zjistíte totiž, jak vysoké procento krádeží zastupují právě rodinné domy, chaty, vily a jiné objekty. Nutno podotknout, že svou nemovitost můžete chránit i dalšími nástroji, třeba kamerovým systémem nebo vysokým oplocením. Paradoxně je ale známo, že čím více investujete do zajištění, tím více přilákáte zlodějů. Proto jsou nové vstupní dveře v bezpečnostní třídě tři skvělou alternativou. Získáte vynikající tepelnou izolaci, požární odolnost a záruku několik desítek let. A to se vyplatí, nemyslíte?