Zabezpečení a soukromí objektů

posuvné brány

Soukromé pozemky a rodinné domy jsou většinou odděleny od okolního prostředí vstupním prostorem v podobě velké brány nebo menší branky. Oplocení vytyčeného objektu slouží k zajištění bezpečnosti a vytvoření potřebného soukromí.

Výrobu tohoto příslušenství lze plně přizpůsobit požadavkům klientů a krajině, do níž mají vrata či vstup nerušeně zapadnout. Firmy pracují s mnoha materiály a rozličnými funkčními řešeními pro velké firmy, průmyslové objekty i rodinné domky. Na počátku výroby vždy stojí přání zákazníka, ale důležitým faktem je rovněž velikost plochy, kde má být nová brána umístěna. Nabízí se více než 200 odstínů povrchové úpravy, díky čemuž si vyberou i nároční klienti.

Brány a branky na míru

Klasické vjezdové brány jsou zpracovány s důrazem na kvalitu, bezpečnost a odolnost vůči korozi. Lze je ovládat manuálně nebo prostřednictvím vybraného pohonu, který představuje pohodlné řešení především při parkování a za nepříznivého počasí. Parkujete-li přímo za vjezdem, určitě oceníte výhody samonosné brány, která spolehlivě funguje za každého počasí a díky principu zasouvání umožňuje komfortní průjezd. Pakliže máte k dispozici velký dvůr nebo parkoviště, představují vhodné řešení křídlové brány s možností otevírání dovnitř i ven. Efektivní volbou pro rodinné domy jsou teleskopické brány šetřící boční prostor. Posuvné brány lze využít všude tam, kde by křídlová varianta nebyla možná!

Stylové a kvalitní oplocení

K vybraným řešením lze vždy elegantně doladit kovové plotyvstupní branky, které otevřete z pohodlí vašeho doma jednoduchým ovládáním. Bránu a oplocení můžete ponechat bez výplně nebo je vyplnit dřevem, kovem či stálobarevným a bezúdržbovým plastem. Profesionálové vám poskytnou rady ohledně péče jednotlivých materiálů a pomohou s výběrem neideálnějšího řešení! Můžete se spolehnout na moderní vzhled, zaručenou kvalitu a dlouhou životnost těchto nepostradatelných a praktických doplňků. Dodejte vašemu domovu či firmě nový vzhled a pořiďte si špičkovou bránu.