Záclony pro různé druhy oken

bytový textil

Stačí se letmo porozhlédnout po bytě a určitě vám radostně zamrkají oči, když si představíte, čím by se dal ještě vylepšit váš interiér. K levnějším možnostem změn patří originální bytový textil, který není problém sehnat v různých variantách, abyste ho mohli sladit s ostatním vybavením.

Neodolatelné doplňky do bytu

Možná právě nevíte, čím si proměnit ložnici, obývací pokoje nebo jiné místnosti v domě. Stačí však projít aktuální nabídku záclon a bytového textilu u největšího prodejce, abyste brzy sledovali bankovní účet a spočítali si, kolik můžete nejvíc investovat. Stále patří mezi prodejní hity záclony v různých délkách, povlečení s různými motivy a potisky a závěsy, které zvládnou přetvořit vaši obyčejnou ložnici na místo se zvláštní intimní atmosférou. Snadno ozdobíte velká i malá okna. Výměna záclon za nové udělá hodně, doplnění v podobě závěsů je velmi moderní a vy si můžete zvolit, zda chcete, aby úplně nepropouštěly světlo nebo částečně ano. Záleží na vás, zda preferujete během spaní absolutní tmu a světlo z ulice by vám narušilo klid. Mezi prodejními hity kralují záclony s délkou až k podlaze. Někteří naopak zatouží po krátkých variantách, protože mu vadí narušení propustnosti světla do jednotlivých místností. Některé triky vám pomohou i se zvětšením malých prostorů. Umístění zrcadla vytvoří dojem prostornějšího bytu, dlouhé záclony na malých oknech zase navodí pocit, že jsou vyšší než v realitě. 

Záclony a závěsy patří k sobě

Užívejte si neodolatelného spojení záclony a závěsu. Mohutnost můžete snadno zjemnit úvazem, speciální sponou nebo vykasáním. Jistě vás potěší, že koupě neznamená, že vás čeká shánění švadleny, pokud to nezvládnete vlastními silami. K dispozici jsou hotové záclony, které upravíte pomocí řasící stužky. V nabídce nechybí ani provázkové druhy, které si přizpůsobíte sestřižením.