Zajímáte se o svět informačních technologií a chcete být tohoto světa součástí?

U&SLUNO

Zajímáte se o svět informačních technologií? Možná hledáme právě Vás. Je tedy načase si najít vhodnou pracovní pozici, kterou byste obsadili i s dosavadními zkušenostmi ze světa IT. Najít si práci ve světě informačních technologií, která by byla příjemná, v přátelském kolektivu a do které byste chodili s úsměvem, není zrovna snadné. Pokud jste navíc dosud neměli štěstí na zaměstnavatele, nejspíše jste velmi opatrní v tom, kam pošlete svůj životopis. A právě pro vás máme tip – zkuste to s firmou U&SLUNO, která aktuálně hledá schopnou posilu do svého týmu!

Pracovat v přátelském kolektivu s pružnou pracovní dobou, mít zaměstnavatele, který se o vás jako o svého zaměstnance stará, a chodit do práce s úsměvem na rtech – to už opravdu není jen sen, dnes je to realita. Je však jasné, že pokud jste v minulosti neměli štěstí na svého zaměstnavatele, jste k této vizi poněkud skeptičtí. Nepěstujte si ale v hlavě domněnku, že taková práce neexistuje. Existuje. A aktuálně do takové práce můžete chodit právě vy.

Obsaďte některou z volných pozic

Ve firmě U&SLUNO je nyní možné obsadit rovnou několik volných pracovních pozic. Seznam aktuálně volných pracovních pozic najdete na joinus.cz. Jakou z pozic obsadíte vy?

Firma U&SLUNO je firmou poskytující informační technologie a poradenské služby pro retail, logistiku a distribuci. Jedná se o dynamickou a moderní společnost, která neustále hledá inovativní řešení mající přidanou hodnotu, která jsou synonymem rychlého návratu investice.

Co firma U&SLUNO nabízí?

Přátelské prostředí, pružná pracovní doba, různorodá práce – i to jsou benefity, které firma nabízí. Úsměv na rtech ještě více zvětší čokoládové středy nebo vynikající káva, na kterou se jistě budete denně těšit. Staňte se součástí týmu v dynamické společnosti a naučte se mnoho nových věcí. #joinus