Zefektivněte své podnikání novým e-shopem

pronájem internetového obchodu

Podnikáte a v současné době zvažujete zřízení e-shopu s nabídkou vašich produktů či služeb? Nebo již aktuálně e-shop vlastníte, nicméně nejste s ním spokojení a přemýšlíte o jeho kompletní změně nebo o úpravě toho stávajícího v podobě jeho vylepšení?  

Ať už některá z těchto věcí patřila mezi vaše novoroční předsevzetí či nikoliv, tak vězte, že právě přelom roku představuje ideální čas, kdy se odhodlat k vytvoření či vylepšení e-shopu a vkročit tak do nového roku se novým e-shopem.  

Následující řádky, zachycující 2 hlavní možnosti, jak si takový e-shop zřídit, vám pak pomohu s ujasněním si toho, jaká varianta by byla zrovna pro vaše podnikání ta nejlepší a nejefektivnější.  

E-shop na míru – splní vám i ta nejtajnější přání, ale je nutno počítat s vyšší cenou 

První z možností, jak si zřídit vlastní e-shop v případě, kdy nemáte dostatek času či potřebných znalostí k jeho vytvoření svépomocí, je dát si jej nechat vytvořit na míru zcela dle vašich představ a přání od některé specializované společnosti, jež se jejich tvorbou či úpravami zabývá již nějaký ten pátek a má tak v této oblasti nepřeberné množství zkušeností.  

Toto e-shopové řešení nabízí vysokou flexibilitu, neboť najatí profesionálové v tvorbě internetových obchodů jsou připraveni vytvořit a následně implementovat i ty nejvíce specifické a jinak těžko realizovatelné požadavky.  

Určitou nevýhodu pak vytvoření e-shopu skýtá v tom, že je finančně nákladnější než jeho pronájem. Tato vyšší cena je zapříčiněna nutností uhradit náklady spojené s tvorbou e-shopu, přičemž jejich největší položku pak představují programátoři.

Pokud budeme konkrétnější, tak cena e-shopu na míru ve většině případů začíná na částce 20 000 Kč, nicméně ceny se mohou výrazně lišit, záleží na složitosti a časové náročnosti realizace zakázky.  

e-shopu na míru

Pronájem e-shopu – získejte plně funkční e-shop během několika málo minut 

Druhou možnost pak představuje pronájem e-shopu, jenž se vyplatí zejména ve chvíli, kdy potřebujete sehnat plnohodnotný e-shop v krátkém časovém horizontu či se vám jen nechce jednorázově platit vysokou částku za jeho vytvoření na míru.  

Pokud se rozhodnete pro eshop k pronájmu, tak v mnoha případech krom samotného e-shopového řešení dostanete i plnou podporu ze strany provozovatele, tudíž v případě, kdy dojde k nějakým technickým komplikacím, padá odpovědnost plně na provozovatele a je na něm, aby provedl nápravu na své náklady.

Tudíž vaším jediným nákladem tak zůstane pronájem internetového obchodu, který se pohybuje nejčastěji v řádech stokorun za měsíc užívání e-shopu.  

Pronájem internetového obchodu je navíc velice snadnou záležitostí, stačí si jen vybrat společnost, jež nabízí pronájem e-shopu, oslovit ji a během pár minut už můžete být vlastníky vlastního e-shopu.

Navíc pokud po čase zjistíte, že vám dané řešení nevyhovuje není žádný problém službu vypovědět a zkusit své štěstí u jiného poskytovatele. 

Chcete si na 60 dní vyzkoušet zcela zdarma profesionální e-shopové řešení? Navštivte stránku www.inshop.cz , kde se dozvíte více.