Zoubky jako perličky. Nebojte se implantátů!

zubař Ostrava

Ne každý má to štěstí, že se narodil s krásnými zuby. Neradi se usmíváte nebo snad i mluvíte? Nekvalitní chrup či chybějící zuby mohou být dokonce i příčinou psychických problémů. Investice do zubů se tedy rozhodně vyplatí. Stoupne vám sebevědomí a budete opět rozdávat úsměvy na všechny strany!

Pro ty z vás, kteří mají se zuby problém, je tu obor zvaný implantologie, což je stomatologické ošetření, kdy se implantátem nahradí jeden i více zubů. Je také možné implantovat celé patro. Přinášíme podrobnosti o této problematice a rady, na koho se obrátit.

Není za co se stydět. Implantáty má dneska kde kdo!

Pokud jste přišli o některé zuby, nechejte si je nahradit zubním implantátem jako miliony lidí před vámi. Jedná-li se o jeden zub, je výměna vcelku snadná a sousední zuby tím neutrpí žádnou újmu. Pokud je nutné nahradit více než jeden zub, je třeba udělat můstek. Ten však může být nesen dvojicí zubních implantátů a opět se nenaruší okolní zuby. Při potřebě výměny většího počtu zubů je možné implantovat snímatelnou zubní náhradu. Bližší informace podá zubař Ostrava.

Zákroku se nemusíte bát!

Mnoho lidí se bolesti spojené s léčením či výměnou zubů bojí. Implantace je však jen krátký chirurgický zákrok, který je bezbolestný. Trvá přibližně 30 minut a spočívá v zavedení implantátu do čelisti, a to v lokálním umrtvení. Zákroku předchází plánování operace, kde se zjistí podrobnosti o kosti a určí se velikost implantátů.

Po samotném výkonu budete ihned propuštěni domu a nemusíte se bát ani pooperačních bolestí. Ty jsou minimální. Připravte se ale na to, že kvůli anestezii budete mít několik hodin problém s pohyblivostí úst. To však brzy přejde a vy se budete moci konečně radovat z nových zubů!

Pro více informací a objednání po celé Moravě se obraťte na zubní implantáty Morava. Zubaře v jednotlivých městech kontaktujte na odkazech níže: