Zvedací technika Brano si s těžkými břemeny poradí

Každý z nás si určitě vzpomene na situaci, kdy měl před sebou těžký předmět, který prostě a jednoduše nebylo možné uzvednout. Manipulace s takovýmito hmotnostně disponovanými věcmi je zejména v různých opravnách a montážních halách zcela běžnou záležitostí, která se neobejde bez kvalitní a spolehlivé montážní techniky. Právě na možnosti jejího nákupu se soustředíme v následujících řádcích. Popíšeme si podrobně nabídku eshopu Branocentrum.cz, specialisty na jakoukoli zvedací techniku.

Kladkostroje a další vybavení

Pro vybavení průmyslových hal, opraven a jiných provozů se velmi často využívají kladkostroje. Díky jednoduchému fyzikálnímu principu kladky získají potřebnou sílu ke zvedání těžkých břemen. Když se na celý mechanismus připevní kvalitní upínací popruhy, dokážete zvednout a manipulovat s jakýmikoli předměty. Volit je možné jak obecné, tak i řetězové modely. Do velkých průmyslových hal se hodí i pojízdné typy určené do jeřábových konstrukcí.

Lanové navijáky a zvedáky

K tahání těžkých břemen se nejčastěji využívají lanové navijáky. Vynikající jsou především při pracích v lese a nedostupném terénu. Potřebujete-li vyprostit například havarované auto anebo jakýkoli jiný předmět, díky lanovému navijáku to zvládnete hravě. K dispozici jsou ve zmiňovaném eshopu samozřejmě i lana, a to v různých délkách. Vybrat si můžete klidně i taková, která jsou delší než 40 metrů. Pro zvedání předmětů se spíše hodí lanové zvedáky schopné utáhnout také objemné a těžké předměty.

Brano zavře dveře samo

Z dalšího sortimentu Branocentrum.cz bychom neměli zapomenout ani na známé zavírače dveří. Dovolíme si parafrázovat známou větu hovořící o tom, že Brano zkrátka zavře samo. Ve veřejných prostorách je často zapotřebí samouzavíracího mechanismu k eliminaci průvanu a uzavření dané místnosti. Zavírač dveří to bez problémů obstará. Jednoduše se namontuje na příslušené křídlo a dveře se po otevření automaticky zase zavřou.