Bezdrátový rozhlas pro města a obce

bezdrátový rozhlas

Důležité zprávy nebo včasné varování obyvatel v případě nejrůznějších problémů, to je důvod, proč se stále využívají veřejné rozhlasy na obcích a ve městech. Zkuste se vybavit nejmodernějším a spolehlivým zařízením. Příležitost je tu pro vás! 

Rychlé šíření informací

Bezdrátovým rozhlasem se šíří informace komerčního charakteru, ale hlavně o významných událostech, které se přihodily v obci nebo ve městě. Rovněž se díky němu varuje obyvatelstvo, když dojde k mimořádné situaci. Jedná se například o oznámení při nebezpečném požáru, při živelné pohromě nebo chemické havárii. K nejmodernějším a nejspolehlivějším se řadí digitální bezdrátový rozhlas BIS III-digi, který nahrazuje dosavadní nevyhovující modely rozhlasů. Tento systém schválilo Ministerstvo vnitra GŘ jako koncový prvek JSVV, podle požadavků č.j. MV-24666-1/PO-2008. Disponuje plným zálohováním a funkčností i během výpadku elektrické energie. Zajistí kvalitní ozvučení a tímto informačním systémem se díky technickému řešení dočkáte varování, i když zrovna nikdo nebude u obsluhy na úřadě.

Montáž bezdrátového rozhlasu

Můžete si kdykoliv nechat zpracovat studii a měření pokrytí signálu zdarma. Nezáleží pouze na kvalitě výrobku, ale také na dokonale provedené montáži. Firma ELMIK má již bohaté zkušenosti s podobnými instalacemi, servisem, opravami a vším spojeným s bezproblémovým provozem. Přijímače pro rozhlas bezdrátový se připevňují na sloupy veřejného osvětlení. Bezúdržbový akumulátor se postará o kompletní zálohování, k napájení dochází z vedení veřejného osvětlení. K jednomu přijímači se dají připojit jeden až čtyři reproduktory. Zabudovaná regulace hlasitosti umožňuje používání podle momentální potřeby. Digitální kódování zabraňuje zneužívání systému neoprávněným osobami. Bezdrátová vysílací ústředna nahrazuje starou klasickou a funguje jako vysílací pracoviště, kde se přenáší akustické signály.