Divoká rozlučka se svobodou, která bude stát zato

Rozlučka se svobodou je událost, na kterou manželé nezapomínají. Nicméně rozlučku si plánuje nevěsta se svými kamarádkami zvlášť a ženich se svými kamarády zvlášť. Na pánskou rozlučku se svobodou mají přítelkyně a snoubenky zákaz vstupu. Chcete-li překvapit svého kamaráda, který se chystá „do toho praštit“, nabízí se vám divoká rozlučka se svobodou v legendárním pražském nočním klubu Goldfingers. Nejkrásnější tanečnice, luxusní pití a vkusná striptýzová show – v takovém duchu se rozlučka povede.

Lukrativní klub s nádhernými ženami

V současné době je rozlučka se svobodou jakousi tradicí, která se možná mnohým snoubenkám nelíbí. Ale jednu noc bez svého nastávajícího budou muset oželet. Muž „naposledy“ se svými přáteli zhlédne polonahé dívky a nechá pracovat erotické představy naplno. Bývalý klub Alhambra, který se pyšnil bohatou historií, byl proslulý přítomností sličných žen. V současné době tento night club Praha vystupuje pod názvem Goldenfingers. Nachází se na Václavském náměstí a drží si přední postavení mezi ostatními night cluby v metropoli. Lukrativní podnik vtiskne rozlučce se svobodou punc výjimečnosti.

Striptýzová show s překvapením

Jelikož je rozlučka se svobodou jen jednou za život, měla by skutečně stát zato. Noční klub Goldenfingers připravuje pestrý program právě k těmto příležitostem. Na co se tedy ženich může těšit? Kromě pohledu na nádherné dívky si bude užívat jejich striptýz. Ale tím večer rozhodně nekončí. Dvě slečny si ženicha vyzvou na pódium, kde bude pozornost věnována pouze jemu. Aby byla celá událost ještě vzrušující, připoutají muže k tyči a symbolicky mu představí hrátky s dominou.

Muž se musí zbavit ostychu a dívkám se naprosto podvolit. Ženy rozhodně ženicha nenechají chladného. Svléknou ho, aby zkontrolovaly jeho spodní prádlo. Poté se odehraje divoká lesbická show. A jako bonus si může ženich vyzkoušet wrestlingový zápas s dívkami v želé. Přátelé mu budou jen závidět a těšit se na to, až se se svobodou budou loučit také. Night club Goldenfingers nabízí i další pestré akce, jako je večeře na nahém ženském těle, malování na tělo a mnoho dalších.

Pití, zábava a ženy

Aby byla rozlučka se svobodou se vším všudy, nesmí chybět kvalitní alkohol a doutníky. V nočním klubu alkohol poteče proudem a můžete si vychutnat ty nejlepší kubánské doutníky. Pokud jde o alkohol, na baru si můžete objednat whisky, rum, vodku, tequillu, gin, slivovici, fernet i šampaňské.

Nyní už jste našli ideální místo pro rozlučku se svobodou. Sbalte si pár věcí, vezměte své nejlepší přátele a vyrazte si jako za mladých let do lukrativního klubu v centru hlavní metropole. Rezervujte si už nyní stůl pro speciální večer.