Důvody, proč to zkusit s franšízou

Extéria Market

Zvažujete, že se nahrnete do světa podnikání, ale nevíte, s čím byste své budoucí klienty oslovili? Možná máte název budoucího podniku, ale nemáte jasně daný podnikatelský záměr. Nebo naopak máte přesně daný podnikatelský záměr, ale zase si nejste jisti jménem, se kterým na trh zamíříte. Doporučujeme proto zkusit franšízové podnikání, které je přece jen v mnoha ohledech výhodnější a lepší. Že jste ještě o franšízovém podnikání neslyšeli? Pojďme si ho trochu představit, kromě toho si také zmiňme důvody, proč to s franšízou jako takovou zkusit.

Pokud hovoříme o franchisingu, hovoříme o způsobu podnikání, které je založeno na licenčních smlouvách. Po odkupu licenčních smluv dojde k otevření vaší pobočky, kterou budete mít pod značkou, jež na trhu už delší dobu funguje, má své fanoušky a klienty. Jinými slovy tedy nastoupíte do už rozjetého vlaku a budete moct začít podnikat bez prvotních úskalí, které podnikatele potkávají.

Důvody, proč to zkusit s franšízou

Prvním důvodem, proč to zkusit s franšízou, je právě to, že naskočíte do už rozjetého vlaku, tudíž se vyhnete prvotním úskalím a potížím, které často dostávají podnikatele do krachu. Pokud tedy budete trochu zodpovědní a budete do své pobočky přinášet nové nápady, vyvarujete se tomu, že byste zkrachovali už během prvotních několika týdnů.

Kromě toho je franchising nejen velkou podnikatelskou příležitostí, ale je to na druhou stranu také nejsnazší způsob, jak se úspěšně dostat do světa podnikání bez extra velkého úsilí.

Vyberte si jen vhodnou franšízu

Ten nejtěžší krok, který se s franšízovým podnikáním pojí, je výběr vhodné franšízy. Vybrat si vhodnou franšízu není nic snadného, když na základě franšízového podnikání dnes podniká mnoho, mnoho firem. Abyste se však nemuseli brodit seznamem, máme pro vás tip. Tím tipem je franšíza Extéria Market, která se úspěšně rozšiřuje až na Slovensko.