Oprašte brusle a vyrazte na led

brusle

Zima klepe na dveře a to znamená vyměnit plavky a lenošení na pláži za pořádnou výstroj, brusle na led a hokejku. Ano, přesně tak, zima fandí zimním sportům v kolektivu a mezi nimi též lednímu hokeji, který slaví úspěch mezi školáky i dospělými hráči. Na zledovatělém poli je jasným favoritem léty prověřený výrobce Bauer, jenž aktuálně umožňuje vyzkoušet, otestovat a nakoupit své produkty v celkem jedenácti prodejnách po celé České republice.

Ideální dárek pod stromeček

Společnost Bauer je známá především díky sortimentu bruslí, které patří mezi přední produkty. Hned za bruslemi existuje celá řada hokejové výstroje, například hole, chrániče, dresy, bundy a další produkty pro vybavení na led nebo inline. Díky rozsáhlému sortimentu výrobce umožňuje vybavit špičkovými produkty rekreační i závodní sportovce.

Máte-li doma nadšeného hokejistu, nesmí pod stromečkem chybět nová hokejka. Značkové hokejky jsou vyrobeny z tvrdých a odolných materiálů se specifickým zahnutím ve spodní části. Díky tomu najde model vysněné hokejky každý hráč, ať už hledá podle své výšky či stylu hry. Stejně tak jsou v nabídce hokejky vhodné pro levý i pravý úchop. Kromě velikosti si vyberete i barevné zpracování, díky němuž budete na ledě nepřehlédnutelní a zcela originální, stejně jako je podpis Bauer značky.

Brusle jako nestárnoucí evergreen

Pro přesnou, rychlou a komfortní hru je nezbytné vybavit se kvalitními bruslemi. Brusle na led je nutné vybírat podle velikosti i četnosti použití, v nabídce totiž najdeme brusle pro rekreační sportování i závodní bruslení, které přirozeně vyžaduje kvalitní zpracování, břity a pohodlí i při dlouhodobém zatížení nohou. Speciální vnitřní úprava umožňuje nohám volně dýchat a zároveň udržet nohu v teple a suchu. Brusle jsou opatřeny noži z prémiové oceli chránící proti korozi.