Shrnovací dveře – elegantní řešení malých prostor

Shrnovací dveře

Potýkáte se s nedostatkem prostoru v bytě nebo kanceláři? Rádi byste jednotlivé místnosti vkusně oddělili dveřmi, ale na klasické modely musíte zapomenout? Neházejte flintu do žita, neboť na každý problém existuje řešení. A v tomto případě navíc elegantní, s nímž v interiéru, kde nelze využít tradičních dveří s klikou, najdou uplatnění zejména dveře shrnovací, které udělají stejnou parádu a přitom nezaberou místo navíc. Stahovací dveře jsou rovněž zajímavým způsobem, jak se odlišit a dodat prostorám nádech originality.

Nekonečná řada lamel a další výhody

Existuje několik druhů shrnovacích dveří, a nebojte se, dávno vypadají jinak, než za starých časů, kdy platily spíše za neforemný plastový vchod. Navíc mají celou řadu výhod, díky nimž na ně nedáte dopustit. Decentně doplní menší prostory a jsou maximálně bezpečným prvkem v domácnostech, kde žijí malé děti. Pokud si myslíte, že jsou málo odolné, mýlíte se. Shrnovací dveře jsou vyráběny z materiálu, jež spolehlivě odolává vlhkosti. Zachována je také protihluková funkce. Jednoznačně největším pozitivem, jež předčí všechny moderní modely, je schopnost rozšíření základní šířky o libovolně zvolený kus. To umožňují lamely, které se jednoduše připojí k původní délce. Lamelové dveře se tak využívají stále častěji v místnostech, kde klasická varianta selhává.

Široká nabídka provedení

Prodejci nabízí kvalitní shrnovací dveře plastové konstrukce charakteristické svou odolností vůči oděrkám a snadnou údržbou. Některé druhy jsou prosklené, jiné zcela vyplněné. Individualita se projevuje též v tloušťce a výšce jednotlivých typů dveří. Klienti mají na výběr z bohaté palety barev a několika druhů dekorů. Součástí dveří je praktická rukojeť, a lze je opatřit zámkem v hnědě či bílé barvě. Montáž vybraného produktu zvládne každý, případně si můžete stáhnout podrobný návod na internetu, nebo se poradit přímo s prodejcem. Nabídka shrnovacích dveří se neustále rozšiřuje o nové modely s originálními prvky. Možná brzy oživí i vaši domácnost, kancelář či jiné pracovní prostředí!