Společnost poskytující lešení a bednění

lešení

Žádná stavební firma se neobejde bez kvalitního lešení, které na staveništích pomáhá při práci ve výškách, a to uvnitř budovy i vně. Lešení by mělo být hlavně co nejjednodušší, bezpečné a přitom mít dostatečnou nosnost, aby udrželo všechno, co má. Nejpoužívanějším materiálem, ze kterého se lešení vyrábí, jsou hliníkové slitiny nebo ocel. Mezi pomocné konstrukce patří rovněž pohyblivé pracovní plošiny a závěsné lávky.

Fasádní lešení SPRINT

Při stavbě lešení každý, kdo s ním pracuje, ocení hlavně rychlost montáže a jednoduchost. Fasádní lešení SPRINT díky použitému patentu vyjímatelných podlah v již hotové konstrukci umožňuje montáž a demontáž celých sekcí až do výšky 80 metrů bez speciálních opatření. Různé výšky rámů mobilního lešení umožňují založení lešení i na staveništi ve svažitém terénu.

Stěnové bednění LOGIK 50

Počátek používání betonu sahají do doby daleko před naším letopočtem. Není divu, že jeho obliba je stále stejná. Pevnost betonu závisí především na vlastnostech cementu a své o tom věděli i stavitelé Karlova mostu v Praze. Aby mohly být vystavěny betonové zdi, sloupy, jímky, šachty či pilíře, je zapotřebí kvalitní stěnové bednění, které zajistí dokonalý povrch betonu dle nejpřísnějších norem. Klínová spojka bednění vše spojí, vyrovná a uzamkne jedním úderem kladiva, tak jednoduché to je.

Mobilní oplocení

Nechcete, aby se na vaše rozestavěné staveniště dostal někdo nepovolaný? Pak rozhodně použijte mobilní oplocení se žárovým pozinkem, které se vyznačuje dlouhou životností a vysokou kvalitou konstrukce. Je oblíbené hlavně pro svou jednoduchou a rychlou instalaci a snadné přemístění z místa na místo. Proto své uplatnění najde také i při pořádání kulturních nebo sportovních akcí. Výhodným řešením, který šetří hlavně místo pro uskladnění, se jeví pronájem mobilního oplocení.