Stavební úpravy berte s klidem

mobilní oplocení

Nadšeně se díváte na právě dokončené plány týkající se rekonstrukcí domů a firem? Stavební úpravy dovedou člověka pořádně vystresovat, navíc při rozhodnutí zvládnout vše vlastními silami a s pomocí přátel. Neobejdete se však bez kvalitního vybavení, které lze zapůjčit za výhodných podmínek.

Jednorázové nebo dlouhodobé práce

Ať už se pustíte do oprav jedné či více budov, musíte zajistit dostatečnou bezpečnost pracovníků a pohodlí během výkonu jednotlivých činností. Dobrý přístup do vyšších pater vyřeší lešení, mobilní věže a závěsné lávky. Fasádní lešení požadujte v odpovídající kvalitě. K výhodám patří jednoduchost a rychlost při montáži a následné demontáži. Takto snížíte provozní náklady a ušetříte cenný čas. Díky patentovanému řešení obstaráte třeba odmontování celých částí, vložíte podlahy do hotové konstrukce apod.

Ochrana mobilním oplocením

Pomocí stěnového bednění budete mít jistotu dobrého zrealizování šachet, jímek, sloupů, základů a opěrných zdí. Všestranný bednící panelový systém vás nezklame a zajistí použití z jedné nebo z obou stran. Vznikne naprosto dokonalý betonový povrch, odpovídající nejpřísnějším normám. Smontované díly se přesouvají jeřábem.

Krádeže, nebezpečí zranění a jiné nepříjemnosti se mohou objevit během rekonstrukcí. Chvíli se pracuje na jednom místě, druhý den dojde k přesunu na druhý konec. Kdo obstará ochranu pracovníků a majetku? Zkuste mobilní oplocení, které snadno poskládáte a přendáte kamkoliv zrovna potřebujete. Použití moderního materiálu ve spojení s kvalitním provedením zaručuje maximální stabilitu a odolnost proti vnějším vlivům. Bez pořádku to prostě nepůjde, proto ohraničte potřebný úsek. Proč si tedy nechránit staveniště a sklady materiálu, když instalaci zvládnete hravě sami? Mobilní ploty s dlouhou životností lze vybrat v plném provedení i s plotovými drátěnými dílci.