Voliéry ze stavebnice? Proč ne? Vraťte se zpátky do dětských let

venkovních voliér

Vzpomínáte někdy na dětství, kdy jste si bezstarostně stavěli krásné domečky, vesnice či hasičské stanice ze stavebnice? V té době vás jistě nic netrápilo, maximálně to, jestli maminka koupí nebo nekoupí auto, které jste si přáli. Dětská léta byla ta nejkrásnější v našem životě, mnohdy litujeme, že se do nich nemůžeme vrátit. Ale ono to jde! Můžeme se vrátit do dětských let, pokud se rozhodneme postavit si stavebnici ze stavebnicového systému Aluhobby. 

Abychom však vše uvedli na pravou míru. Stavebnice Aluhobby nejsou stavebnice v pravém slova smyslu. Nepostavíte si z nich vesnice ani hasičské stanice, ale postavíte si z nich to, co potřebují vaši domácí mazlíčkové. Ať už jste vášnivým chovatelem ptáků nebo máte doma chameleona či hada, postavte mazlíčkovi obydlí, které bude milovat, jelikož jste ho složili vlastníma rukama. 

Z čím dál oblíbenějších stavebnic Aluhobby si tedy postavíte obydlí pro své mazlíčky. Nikdy nebylo snazší a zábavnější postavit voliéru pro ptáky, klece nebo případně terárium pro hady či jiná podobná zvířata. 

Vraťte se zpátky do dětských let

Chybí vám dětská léta, kdy jste jen stavěli oblíbenou stavebnici a nic neřešili? I to se může vrátit, pokud se rozhodnete postavit si obydlí pro mazlíčky ze stavebnice Aluhobby. Díky propracovanému stavebnicovému systému bude stavba venkovních voliér i terárií zábavou, dokonce se stane koníčkem, kterého se nechcete vzdát. 

Voliéry i terária vznikají z hliníkových profilů, spojek a dalších součástek, které lze složit podle podrobného návodu. 

Co si postavíte vy?

Chováte andulky, papoušky nebo jen slepice? Jste chovatelem holubů nebo jste dali přednost exotickým druhům zvířat, jako jsou pavouci nebo hadi? V každém případě postavte svým domácím mazlíčkům obydlí, které budete chtít stavět neustále. Věřte, že se jim v něm bude žít dlouze a krásně.