Vydejte se na cesty v outdoor oblečení Fjällräven

Outdoor kalhoty

Pro Čechy těžce vyslovitelný název švédské značky, přesto se při pohledu na logo hned chytneme. Polární liška znázorněná jako hlava s ocasem patří nejen v outdoor oblečení a vybavení k těm nejznámějším. To proto, že za ním stojí myšlenka, která nás nechce jenom vhodně obléct do přírody, ale tuto přírodu taktéž udržet pro další generace.

Kdo se věnuje outdoor aktivitám, pro toho jsou túry, výlety a výšlapy rozhodně více než jen další zdolanou metou. V přírodě za sebou zanecháváme nejen to stopu, kterou otlačíme do vlhké hroudy, ale i tu, která zůstane třeba právě po výrobě našeho vybavení pro outdoor. Myšlenka, aby tato stopa byla co nejmenší, doprovází značku outdoorového oblečení a vybavení, Fjällräven, od jejího vzniku.

Schoulená liška s ocasem a mrkajícím okem je notoricky známou nejen v rodném Švédsku

Tam ji mimochodem zná 95 % Švédů. Stačí jim podívat se na logo, aby si vybavili též sortiment a filosofii značky. Značka srdce Švédů, ale i zákazníků po celém světě, dobývá již od roku 1960. Její sortiment vás vybaví do přírody na letní treking, ale i na zimní túry. Funkční oblečení pro ženy i muže je vyráběno vždy s úctou k přírodě. Značka se neřídí pouze módními trendy. Každý materiál, který použije, je od začátku vytvářen promyšleným způsobem, který napomáhá udržitelnému rozvoji a nezatěžuje přírodu. Outdoorové bundy, další outdoor oblečení pro muže i pro ženy, outdoor vybavení – to vše si vás ihned získá. Už první dojem vám napoví, že nejste pánem tvorstva. Outdoor kalhoty, batohy, stany od Fjällräven – tím vším dáváte najevo pokoru a úctu přírodě.

Nebýt vidět se počítá

Vydejte se pozorovat stopy zvířat. Je jedno, jestli to bude naše liška, nebo ta polární. Oblečení a outdoor vybavení od Fjällräven vás udělá v přírodě neviditelnými a dopřeje vám vidět více než kdykoliv doposud. Poskytne vám též maximum pohodlí při pohybu, podpoří váš výkon i radost z pohybu.