Získejte nemovitost za zlomek ceny

dražby nemovitostí

Chtěli byste bydlet v rodinném domku, získat krásný pozemek, investovat do komerčního objektu nebo nakoupit jiné nemovitosti? Jenže se vám nechce uspořené peníze vrážet do novostavby či nemovitosti za nemalé peníze? Řešením, jak si zajistit výhodný nákup domu, bytu, garáže i dalších nemovitostí může být dražba. Dražba nemovitostí dnes patří mezi běžné metody pro získání zabavených objektů.

Nemovitosti v dražbě jsou vždy výrazně levnější, než je jejich skutečná hodnota, protože začínají cenou na stanoveném odhadu. Na speciálním webu probíhají pravidelně dražby nemovitostí z celé České republiky, jež se staly předmětem exekučního řízení. Dražba nemovitostí je přitom zcela bezpečná a transparentní cesta, ostatně přesvědčte se o tom sami.

Dražit se dá napřímo i online

Dražba nemovitostí v exekuci probíhá dvěma způsoby, přičemž oba vám dávají stejné šance na získání objektu. Buďto se můžete přímo zúčastnit jako dražitel v dražební místnosti exekutorského úřadu, popřípadě se z pohodlí domova připojit online formou elektronické aukce. V obou případech je nutné před samotným zahájením zaplatit takzvanou dražební jistotu, která je v případě neúspěchu vrácena po dražbě, pokud bude vaše výsledná finanční nabídka nejvyšší, o tuto částku se poníží doplatek. Před zahájením dražby máte vždy možnost si nemovitost, rekreační objekt či byt prohlédnout a nahlédnout též do technické dokumentace a dalších specifik.

Sledujte aktuální žhavé nabídky

Portál dražeb nemovitostí ví přesně, jak nalákat na atraktivní nabídky. Zde stačí provést základní registraci, připojit se ke konkrétní dražbě, prokázat svou totožnost a zaplatit již výše zmiňovanou dražební jistotu podle pokynů v Dražební vyhlášce. Tu mají všechny dražby a exekuce nemovitostí specifikou. Pokud máte rádi trochu adrenalinu a na účtu vám leží zbytečně peníze, zvažte exekuční dražby nemovitostí, jež jsou pro mnoho podnikatelských subjektů báječnou příležitostí kvalitně investovat a třeba právě pro vás mohou znamenat nový, vysněný domov.