Autoplachty pro bezpečné zakrytí vašeho vozidla

plachty

Krytá garáž dostatečně ochrání váš automobil před vrtošivým počasím. V případě, že ho musíte nechávat stát venku, potom stojí za úvahu najít dobré řešení, jak se vyhnout zbytečnému poškození.

Nepodceňte správný výběr autoplachty

Ochrana před sluncem, deštěm a neustálým střídáním teplot určitě pomůže prodloužit životnost vašemu vozidlu. Jen tak zamezíte rychlé korozi, poškození čelních skel, opotřebování laku a jiným nepříjemnostem. Jednoduché a zároveň finančně nenáročné řešení nabízejí autoplachty. Než se pustíte do výběru, přeměřte si vaše auto a tyto parametry pak porovnejte s nabízenými modely. Zaměřte se hlavně na délku. Rozměry plachty vyberte o něco větší pro úplné zahalení. Především se zajímejte o kvalitní provedení a pevné materiály, abyste brzy nenaříkali, že jste zbytečně vyhodili peníze. Třeba si řeknete, že na dovolenou vám stačí levnější varianta, ale proč si nepořídit takovou, která vydrží i několik let. Nebude vám nijak překážet, jednoduše ji složíte, uskladníte, přičemž nezabere mnoho místa.

Rychlé řešení pro udržení pěkného vzhledu

Někdo si opravdu hodně zakládá na nejrůznějších úpravách, vychytávkách a moderním designu automobilového miláčka. I krása se však musí ochraňovat! Autoplachta se stoprocentního nylonu nadchne tvarovou i barevnou stálostí. Nechybí dostatečná materiálová pevnost, odolnost vůči vodě a ochrana před UV zářením. Stačí několik sekund, abyste návlek přetáhli přes karoserii. Jedná se o provedení z velmi lehkého materiálu, tudíž manipulace neudělá problémy ani osobám, které nechodí pravidelně do posilovny. Před navlékáním odstraňte anténu a raději sklopte i zrcátka. Pochopitelně najdete využití i jinde, když budete urychleně hledat způsob, jak něco důležitého překrýt ve venkovním prostředí a nenechat nic zapadat sněhem, listím a jinými nečistotami.