Bezpečnostní dveře a bezpečnostní fólie Ostrava

Bezpečnostní dveře

Pokud odjíždíte z vašeho bytu na delší čas pryč – například na dovolenou – určitě zvažujete možnost jeho ochrany před nezvanými hosty. Ruce nenechavců jsou obvykle velmi hbité a prázdný byt je lákadlem, kterému sotva odolají. Aby byl váš návrat z dovolené radostný, měli byste mít domácnost zabezpečenou vstupními dveřmi s bezpečnostními prvky, které zloděj hned tak nepřekoná.

Patentová ochrana klíčů od bytu

Důležitým prvkem ochrany obydlí je kvalitní zabezpečení vstupu. K tomu samozřejmě patří také zámková vložka, která by měla být dostatečně chráněná – hlavně proti padělání klíčů. Jestliže si zvolíte rakouské zámkové vložky značky EVVA, volíte tu nejlepší kvalitu i maximální ochranu svých klíčů od bytu. Mají totiž patentovou ochranu a jsou vysoce odolné proti opotřebení díky použitým materiálům. Náhradní klíče k takovým zámkům vyrobí jen vybraná síť zámečníků.

Ochrana i proti ohni

Může se vám zdát, že požár se vašeho bytu netýká, že žijete v poměrně klidném a bezpečném prostředí, kde se nic takového přihodit nemůže. Přesto je třeba být obezřetný a raději předvídat, než se nechat zaskočit. Proto by protipožární dveře u vašeho bytu měly být samozřejmostí. Podle různých stupňů ochrany jsou schopné vzdorovat plamenům a vysokým teplotám. Tento údaj bývá udávaný v minutách, které mnohdy rozhodují o životech i následných škodách na majetku při požáru.

Bezpečnostní dveře a zárubně

Obyčejné vstupní dveře překoná zkušený zloděj během chvilky. Proč mu však všechno ulehčovat, když si můžete pořídit bezpečnostní dveře Ostrava, které odolají nezvaným hostům? Nejste-li si zcela jisti, jakou bezpečnostní třídu ochrany zvolit, můžete o radu požádat profesionály – českou firmu Next Ostrava. Rádi vám s výběrem pomohou a doporučí také vhodné ocelové zárubně a bezpečnostní a protisluneční fólie na okna.