Broker Finance nabízí výhodné životní pojištění

Společnost Broker Finance a.s. je nezávislý investiční a pojišťovací makléř, jehož portfolio zahrnuje produkty všech výrazných pojišťoven, investičních společností a významných finančních institucí. Cílem moderní společnosti Broker Finance je poskytnout svým klientům precizní finanční produkty. Stěžejní položkou v nabídce je životní pojištění, na které se podíváme v následujících řádcích podrobněji.

Na tuzemském finančním trhu je dostupná pestrá škála životního pojištění – investiční, rizikové či kapitálové životní pojištění. Co pojišťovna, to jiné smluvní podmínky. Pakliže se v nepřeberném množství životního pojištění neorientujete, doporučujeme obrátit se na specialistu jménem Broker Finance. Tento pojišťovací makléř vám sestaví výhodné pojištění, čímž ušetříte svůj čas i peníze.

Investiční životní pojištění

První variantou životního pojištění je investiční životní pojištění. Jestliže správně peníze investujete, můžete výrazně zvýšit své pojistné plnění. V opačném případě může dojít ke ztrátě tolik lákavého výnosu.

Rizikové životní pojištění

Druhým řešením je rizikové životní pojištění, jež se uzavírá pro případ úmrtí. Nemusí se jednat pouze o smrt způsobenou úrazem, ale také o smrt z nejrůznějších příčin. Smlouva je uzavírána na dobu určitou a po uplynutí lhůty tato smlouva zaniká.

Kapitálové životní pojištění

Velké popularitě se těší kapitálové životní pojištění, které nabízí každá pojišťovna na českém trhu. Jedná se o pojištění pro případ smrti a dožití. Součástí spoření je takzvaná spořicí složka, která se pojištěnému vyplácí po uplynutí smlouvy formou odbytného. Těšit se můžete na garantované zhodnocení vašich peněz mezi 2 až 2,4 % p.a..

Srovnejte si nabídky

Pokud si chcete vybrat vhodné pojištění, potom je k dispozici možnost srovnání životního pojištění. Stačí vyplnit jednoduchý formulář s osobními údaji. Poté se vám ozve pracovník společnosti Broker Finance, který vám porovná nabídky jednotlivých pojišťoven. Tímto krokem ušetříte spoustu peněz, protože si můžete vybrat nejlepší životní pojištění s nejvýhodnějšími podmínkami.