Cestou, necestou…

Pamatujete na tu chytlavou písničku od Mig21? O malotraktoru…? Pokud ano, pak vězte, dneska si povíme něco o traktorech tak trochu jiné generace…

Udržování zahrady zabere mnoho času, ať je velká nebo menší. Práci vám usnadní zahradní traktor Honda, a to nejen v létě, ale po celý rok. Pokud si jej pořídíte místo obyčejné sekačky, ušetříte si práci a navíc získáte multifunkčního pomocníka, kterého vám bude každý soused závidět.

Výkonné travní traktory Honda se hodí pro údržbu zahrad i větších pozemků. Usnadní nejen sekání trávy, ale umožní provzdušnění trávníku, hrabání listí, úklid sněhu, odvoz nákladu a další činnosti. Zahradní traktor můžeme doplnit o bohaté příslušenství, například sklopný vozík, sněhovou radlici, sypač, zametací kartáč, vertikulátor a mnoho dalšího. Trávu posekáte precizně, rychle a nebudete muset neustále chodit vysypávat travní koš. Ovládání se naučíte během chvilky, sedět se vám bude pohodlně, nastartujete během okamžiku a díky silnému čtyřtaktnímu benzinovému motoru s nízkými emisemi má traktůrek vysoký výkon.

Kvalitní zahradní traktor není rozmařilost ani zbytečný luxus. Umožní větší efektivitu při práci na zahradě, která vás začne ještě více bavit. Sekání trávy a další práce je s traktory Honda hračka. Vyrábějí se v několika typech. Rozlišujeme dvě základní řady, a to Standard a Premium. Záleží jen na vás, jaký komfort si dopřejete.

Základní traktor Honda má šíři záběru od 92 do 102 cm, je vybaven dvěma sekacími noži a vyklápět jej musíte manuálně. Prémiová řada poskytuje větší luxus. Takový traktor má šíři záběru větší, 102 až 122 cm, je vybaven hydrostatickou převodovkou, turbosacím efektem pro dokonalé posbírání trávy, a má elektromechanické vyklápění.

Traktůrky Honda rozhodně nejsou jen tak nějakými traktory na sekání trávy. Pořizují si je náročnější zákazníci, jako komunální služby. Poslouží nejen pro údržbu zahrad, ale i ve městech, parcích a na fotbalových hřištích.