Dejte přednost moderní novostavbě

Plánujete pořízení vlastního bydlení, které vám bude říkat „pane“? Chcete investovat peníze do bytové jednotky v lukrativní lokalitě, ideálně v hlavním městě nebo v jeho blízkém okolí? Pak se zaměřte na unikátní novostavby, v jejichž případě získáte nové bydlení šité přímo na míru vašim potřebám.

Pořiďte si nově vybudovaný příbytek, jež v mnohých ohledech předčí starší či zrekonstruované nemovitosti. Dočkáte se totiž osobité a současné architektury, moderních interiérových prvků a spousty bytových vymožeností.

Máte-li zájem o unikátní a prostorově rozlehlý byt, určitě vsaďte na developerský projekt Prosek Park IX, který je tvořen dvěma pětipodlažními objekty. Nastěhujte se do lokality s bohatou občanskou vybaveností a snadnou dopravní dostupností, s níž se octnete v centru hlavní metropole během velice krátkého okamžiku.

Novostavby tohoto typu jsou spojeny s interiérovou elegancí, kvalitou vnitřní výbavy, možností garážového stání či s balkony, terasami a předzahrádkami. Zajímá-li vás aktuální a nová etapa Prosek Park, jistě budete spokojeni i s technickými parametry obydlí.

· 102 bytových jednotek

· Dispozice1+kk až 4+kk

· Podlahová plocha od 35 m2 do 118 m2

Novostavby jsou vhodné pro každého

Nemusí to být samozřejmě jenom nové byty na výše uvedené adrese. Praha a její okolí jsou doslova protnuty přemírou propracovaných developerských projektů se spoustou novostaveb. Lákavé mohou být i rodinné domy a rozlehlou zahradou a podstatně větším soukromím.

Vaší prioritní volbou by však měly být objekty krátkého stáří, s minimálními provozními náklady, tepelnými úniky a moderním vzhledem. Takové obydlí pak svým provedením uspokojí mladý svobodný pár, početnou rodinu s dětmi nebo seniory, jež hledají klid a pohodlí na stáří.

Pořiďte si nové byty za bezkonkurenčních cenových podmínek a přestěhujte se do vybraných lokalit.