Doba dovolených se blíží! Už máte zařízené své ubytování v Chorvatsku?

I když tomu venkovní teploty momentálně moc nenasvědčují, čas je neúprosný. Ani se nenadějeme a ranní mrazy budou minulostí a brzy tu bude léto. A s ním i letní dovolená. Už víte, kam vyrazíte?

Chystáte se v létě do Chorvatska? Nejste sami. Chorvatsko stále mezi českými turisty vede. Nabízí totiž vše, po čem turistovo srdce prahne. Krásné a průzračně čisté pláže a moře, kouzelná města, jezera i národní parky. Na své si tu přijdou všichni. Milovníci přírody, historie a slastného nicnedělání na pláži. A k tomu se tam v pohodě dojede i autem.

Kam se vydat

Dovolená Chorvatsko, to může být nezapomenutelný čas strávený na Istrii, Kvarneru, v severní, střední a jižní Dalmácii nebo na některém z chorvatských ostrovů. Ani těch není málo. Mezi ty nejkrásnější patří Hvar, Korčula, Brač, Pag, Rab, Cres, Krk a Vis. Kam se vydat? Toť otázka. Vlakem v pohodlí dojedete do Rijeky, tedy na Kvarner. V sezoně ale stejným vlakem můžete pokračovat až do Splitu. Pokud ale pojedete autem nebo obytným vozem, můžete si projet celé Chorvatsko. Nebo se zaměřit na jednu jeho část.

Kde se ubytovat?

Odpověď na tuto otázku najdete na hrvatska.net/cz. To není cestovní kancelář, ale zprostředkovatel ubytování. Jakási ubytovací heuréka, která vám po zadání základních údajů v podobě dat, preferovaného místa a typu ubytování, nabídne konkrétní možnosti. A vy si z nich vyberete tu, která vám bude maximálně vyhovovat.

Hotely, apartmány i majáky

V nabídce jsou kempy, hotely, apartmány, kempy, mobilní domy i robinsonády. All inclusive hotely, glampingové stany i majáky. Je jen na vás, jaký typ ubytování zvolíte. Co třeba takový poetický pobyt na majáku? Chcete ubytování za výhodnou cenu? Nebo jste zvyklí si ubytování zařizovat na poslední chvíli? V tom případě vybírejte na odkazu apartmán Chorvatsko last minute. Zde je k dispozici ubytování za výhodné last minutové ceny.

Nepřipadá vám, že vybírání dovolené je mnohdy větší adrenalin než dovolená samotná?