Fotovoltaika vám dokáže ušetřit až 55 000 Kč ročně. Jak na ni?

Jen těžko bychom našli majitele rodinného domu, který nechce ušetřit. V posledních letech jsou v kurzu hlavně domácí fotovoltaické elektrárny, které se už dávno osvědčily a najdeme je téměř všude. Jak něco takového získat?

Věřte jen zavedeným firmám

Nejspíše vám nemusíme říkat, jak ohromně populární fotovoltaika vlastně je. Přesně proto se na trhu vyrojila celá řada nepoctivých společností, které se pokouší z klientů jen vytáhnout peníze. Raději nikdy nevěřte čerstvě založeným firmám bez referencí a ověřených recenzí. Spolehněte se pouze na ověřené profesionály s léty praxe.

Primárně by vás měla zajímat fotovoltaika na klíč. To znamená, že zvolení odborníci vyřeší úplně vše – od A až po Z. Navrhnou vám systém, dodají ho, nainstalují, připojí do sítě, vyřídí komunikaci s dodavateli, zajistí vám dotace a poskytnou i dlouhodobý servis. Věřte nám, že ani jeden z daných procesů nechcete řešit svépomocí.

Zvolte si správný systém

Určitě chcete vědět, jaké máte možnosti. Pojďme si představit 3 nejběžnější systémy, s nimiž se setkáte:

  • FVE s výkonem 5,46 kWp za cenu od 99 000 Kč (po odečtení dotace). Můžete se těšit na roční úsporu přibližně 29 000 Kč. Vhodné pro malé rodinné domky, chaty a chalupy.
  • FVE s výkonem 7,56 kWp za cenu od 149 000 Kč (po odečtení dotace). Můžete se těšit na roční úsporu přibližně 39 000 Kč. Vhodné pro středně velké rodinné domy.
  • FVE s výkonem 9,66 kWp za cenu od 199 000 Kč (po odečtení dotace). Můžete se těšit na roční úsporu přibližně 55 000 Kč. Vhodné pro velké rodinné domy.

Nejlepší bude, když si nyní rozkliknete webové stránky fotovoltaika Brno / fotovoltaika Praha / fotovoltaika Znojmo / fotovoltaika Kladno. Dostanete se do prostředí ověřených profesionálů, kteří vám nainstalují systém do jednoho měsíce.