Hedáme práci

Najít si v současné době práci, to rozhodně není procházka růžovým sadem. Bohužel ne každý úřad práce plní správně svou funkci, takže možná i vy jste se potýkáte s problémem, že pracovat chcete, ovšem nabídky, které od úřadu dostáváte, neodpovídají vaší kvalifikaci či představě o výši platu apod. Nezbývá nic jiného, než vzít osud do vlastních rukou a poohlédnout se jinde. I vám může při hledání práce pomoci společnost ManpowerGroup™, které se v rámci České republiky podařilo najít odpovídající zaměstnání již pro 19 000 žadatelů. Spolehněte se na jejich služby a najděte si práci snů. Možností se nabízí stovky a pozor – ManpowerGroup™ pomůže najít práci i u TOP zaměstnavatelů!

Proč je spojení s ManpowerGroup™ výhodné i pro vás?

ManpowerGroup™ je nadnárodní společnost, která kromě České republiky působí v dalších 80 zemích světa. Hlavní náplní činnosti společnosti je spolupráce s velkými i menšími firmami, pro které hledá ideální zaměstnance na rozmanité pozice. Cílem ManpowerGroup™ je vybrat osoby, které mají pro dané pozice odpovídající vzdělání a zkušenosti a tím urychlit a maximálně zefektivnit nábor nových zaměstnanců. Samozřejmě s jediným cílem – aby byla maximální spokojenost na obou stranách. Žadatelům o práci nabízí společnost perfektní zázemí a pomáhá jim s veškerou agendou. ManpowerGroup™ poskytuje i trénink a rozvoj či řízeni kariéry. I vy tedy můžete poměrně snadno a rychle najít práci, která bude plně odpovídat vašemu vzdělání i dovednostem.

TOP nabídky čekají

ManpowerGroup™ spolupracuje v České republice s TOP zaměstnavateli. Nabízí volná místa v IBM (International Business Machines Corporation). IBM se řadí mezi lídry v oblasti informačních technologií. Dále také v Amazon, O2, najdete i pracovní nabídky pro DHL, TPCA, RWE, Valeo a dalších prestižních společnostech, které působí v různých částech České republiky.

S rozmanitostí společností jde ruku v ruce rozmanitost pracovních pozic. ManpowerGroup™ hledá vhodné kandidáty na dělnické pozice, řidiče či jiné pracovníky v logistice, šanci zde mají nástrojáři, zámečníci a jiné odborné profese. Pestrá nabídka je připravena i pro obchodní zástupce, oborníky na finance, účetní, vývojáře, personalisty a další.

Všechny aktuální nabídky práce si můžete prohlédnout na oficiálních stránkách společnosti. Ke každé pozici je uveden podrobný popis s požadavky na vzdělání i dovednosti a samozřejmě nechybí ani platové ohodnocení.

Jak začít?

Máte dvě možnosti:

  1. pokud nechcete hledáním vhodné pozice ztrácet čas, můžete přímo kontaktovat společnost ManpowerGroup™. Kontakt pro Moravskoslezský kraj je tel. 596 110 769 a 596 110 768, případě e-mail matej.matuschka@manpower.cz.
  2. druhou možností je, že si na stránkách společnosti sami vyberete pozici, o kterou máte zájem a budete kontaktovat osobu, která ji má na starost. Kontakt najdete vždy u daného inzerátu.