Voda je život

Rádi byste zaměstnancům zpříjemnili pracovní prostředí? Chcete opatřit do firmy nápojové automaty či kávovary, nicméně nemáte čas na jejich pravidelnou údržbu a správu? Na půdě s nápojovými automaty působí společnost Fontana Watercoolers, která patří mezi nápojové specialisty.

V současné době nápojové automaty nechybí v žádné větší firmě, ve státních institucích, ba dokonce ani na veřejných prostorech. Klasické výdejníky vody nachází uplatnění především v kancelářských prostorech a na pracovištích, kde je nezbytné zajistit zdroj pitné vody. Ale tím nabídka nápojových automatů rozhodně nekončí.

Výdejníky vody

Nejrozšířenějším a nejžádanějším automatem v českém prostředí je výdejník pramenité vody s vyměnitelnými barely. Jedná se o jednoduché a ekologické zařízení, které se řadí mezi špičku na trhu. Je sice nutné vyměňovat barely s pitnou vodou, ale vy se nemusíte o nic starat. Výměnu má na starosti pověřený personál společnosti Fontana Watercoolers, přičemž rozvoz těchto barelů je zcela zdarma. Vedle výdejníků vody s barely se nabízí také výdejníky napojené přímo na vodovod.

Automaty na kávu

Velké popularitě se těší také automaty na kávu. Jedná se o speciální kávovary, jež mají v nabídce pestrou škálu teplých nápojů. Můžete si tak dát tradiční kávu, ba dokonce i cappuccino či kávu s mlékem. Pro odpůrce kávy je připravena horká čokoláda. Kávovary od firmy Fontana Watercoolers se honosí jednoduchou obsluhou.

Pakliže hledáte vhodného dodavatele nápojových automatů, můžete se obrátit na společnost Fontana Watercoolers, která v této sféře patří k nejvyhledávanějším. Důvodů je hned několik. Nabízí špičkové nápojové automaty, dodává kvalitní suroviny a zajišťuje komplexní servis automatů. Nemusíte se o nic starat, protože pracovníci firmy Fontana Watercoolers zajistí dodávku, instalaci i údržbu.