Jarní a letní móda pro boubelky

I boubelky mohou být šik. Máme pro ně tipy na kousky, které jim nejenže uberou pár kilo, ale dokonce v nich přímo zazáří.

Jaro je tu. Ani se nenadějeme a bude tu léto. Nejvyšší čas na obměnu šatníku, nemyslíte? Co by v něm nemělo chybět?

Podtrhněte svou osobnost

Dobrou zprávou je, že správně zvolené a padnoucí oblečení pro plus size neboli plus size fashion podtrhne osobnost dané ženy. V letním obdobím jsou proto sázkou na jistotu vzdušné plus size šaty, lehké topy, kalhoty a sukně, které nositelku nebudou nijak omezovat v pohybu. Správnou volbou jsou i šaty zavinovací a v některých případech i šaty úzké. Vše samozřejmě z lehkých a vzdušných materiálů, jako jsou bavlna, len, popřípadě lehká viskóza.

Barvy a vzory

K jaru a létu samozřejmě patří živé barvy. Černou si nechte spíše na podzim, i když se o ní říká, že opticky zeštíhluje. Vhodné jsou i správně zvolené vzory, květinové i geometrické. Především jemné svislé proužky opticky zeštíhlují. Krásně rovněž vypadá retro puntík. Se vzory to ale nepřežeňte, v žádném případě se do nich neoblékejte od hlavy až k patě. Pokud oblečení se vzorem, tak jen jeden kousek, třeba top nebo sukně.

Jaké střihy?

Apropos sukně. Nějaké to kilo boubelkám ubere áčková sukně. Protože se rozšiřuje směrem dolů, krásně schová větší zadeček i stehna. Vhodné jsou především ty sahající až do pasu, které upoutají pozornost na nejužší část těla. To pak mohlu být i upnutější. Skvělou službu poskytnou i zavinovací šaty. Zvýrazní přednosti a zakryjí nedostatky. Každá žena v nich zkrátka může vypadat famózně.

Kde nakupovat?

V běžné obchodní síti zřejmě moc neuspějete, i když existují řetězce, které už nabízejí i plus size oblečení. Mnohem větší výběr ale je ve specializovaných plus size obchodech a e-shopech (například na lasilueta.cz).